نتایج جستجو برای عبارت :

بوی گند همه جا رو برداشته

آینه را برداشته‌اند. همانکه قبل از دستشویی رفتن توی آن نگاه می‌کردی، نقاشی بالش با این خطوط درهم سیاه را نظاره می‌کردی، توی آینه می‌خندیدی و به خودت اطمینان می‌دادی چقدر با همین لبخند کوچک زیباتری. 
بعد تا دستشویی لبخند می‌زدی، با لبخند &^ $#@! و در راه برگشت برای آینه چشمک می‌زدی که "دمت گرم روزم را ساختی". 
حالا آینه را برداشته‌اند. شاید چون گوشه‌اش شکسته بود. شاید هم چون بالشتشان نقاشی‌ها را به هم میزده. 
اما می‌دانی آینه جان، قصه ای

تا شنیدم میرسی از ره کنار پنجره
دزدکی میپایم و چشمم سرک برداشته

غنچه لبهایم به دور از شهد شیرین لبت
چون انار سرخ یلدایی ترک برداشته

آنچنان جذاب و زیبایی که بی نقش و نگار
هرکسی دیده تو را میل بزک برداشته!

غرق چشمانت شده هرکس بدیده دیده ات
مثل نیما حس "آدمها کمک" برداشته

حاجی عبدالله از قند لبت الگو گرفت
از رُخت دریاچه ی قم بس نمک برداشته

از سر انگشتت هنر میبارد و عاشق شده
هرکسی از مهر دستت ناخنک برداشته

در نبودت بسکه بوسیدم تو را عمق
پیشکش حضور سبز ☆ماه دل تک ستاره☆ ... *97/07/26*

تا شنیدم میرسی از ره کنار پنجره
دزدکی میپایم و چشمم سرک برداشته

غنچه لبهایم به دور از شهد شیرین لبت
چون انار سرخ یلدایی ترک برداشته

آنچنان جذاب و زیبایی که بی نقش و نگار
هرکسی دیده تو را میل بزک برداشته!

غرق چشمانت شده هرکس بدیده دیده ات
مثل نیما حس "آدمها کمک" برداشته

حاجی عبدالله از قند لبت الگو گرفت
از رُخت دریاچه ی قم بس نمک برداشته

از سر انگشتت هنر میبارد و عاشق شده
هرکسی از مهر دستت ناخن
 محمد بن مارد گوید  بحضرت صادق  ع  عرضکردم برای ما حدیثی روایت که شما فروموده اید. چون معرفت. بامامت ما پیدا کردی پسن هر چه خواهی بکن فرمود اری من اینرا گفته ام گوید عرضکردم اگر چه زناکنند یادزدی کنند یا شراب بنوشند بمن فرمود انالله وانا الیه راجعون بخدا سوگند با ما با انصاف رفتار نکردند که خود ما بکردارمان مواخذه شویم  ولی تکلیف از انها برداشته شده باشد همانا من گفتم چون معرفت بامام خود پیدا کردی هرچه خواهی کم یا بیش کار خیر انجام ده که از ت
در روزگاری نه چندان دور یک هیات از گرجستان برای ملاقات با استالین به مسکو آمده بودند. پس از جلسه استالین متوجه شد که پیپش گم شده است و به همین خاطر از رییس کا.گ.ب خواست تا ببیند آیا کسی از هیات گرجستانی پیپ او را برداشته است یا نه؟ پس از چند ساعت استالین پیپش را در کشوی میزش پیدا کرد و از رییس کا.گ.ب خواست که هیات گرجی را آزاد کند. اما رییس کا.گ.ب گفت: متاسفم رفیق، تقریبا نصف هیات اقرار کرده اند که پیپ را برداشته اند و تعدادی هم موقع بازجویی مرده ا
2639 - «مهدی میرقادری» از عناصر سلطنت‌طلب، با افشاگری درباره ساختگی بودن بسیاری از تصاویر و ویدئوهای منتشر شده توسط «علی جوانمردی» خبرنگار تجزیه‌طلب شبکه «صدای آمریکا»، اذعان کرد: “چند ویدیویی که جوانمردی و بعضی کانال‌های اپوزیسیون ... انتشار داده‌اند، صدای این ویدیوها از روی ویدیوهایی که سال 88 ... در دانشگاهی در ایران گرفته شده، برداشته شده است. این افراد صدای شعارهای این ویدیو را برداشته و روی ویدیوهای دی 98 مونتاژ کرده‌اند”لینک کوتاه
‍میگویند در ۱۰۰ سال پیش در بازار تهران واقعه عجیبی اتفاق افتاد و آن این بود که یکی از دکانداران به نام حاج شعبانعلی عزم سفر کربلا نموده و دکان را به دو پسرش سپرده و روانه میشود.بعد از چند ماه که مراجعت میکند میبیند که پسرانش دکان را از وسط تیغه کشیده اند و هر نیمی را یکی برداشته و به کسب و کار مشغول است.چون خواست داخل شود راهش ندادند و در سوال و جواب و گفت و گو که این چه کاری است که شما کردید پسرانش میگویند:حوصله نداشتیم تا مردن تو صبر بکنیم سهم
در روزگاری نه چندان دور یک هیات از گرجستان برای ملاقات با استالین به مسکو آمده بودند. پس از جلسه استالین متوجه شد که پیپش گم شده است و به همین خاطر از رییس کا.گ.ب خواست تا ببیند آیا کسی از هیات گرجستانی پیپ او را برداشته است یا نه؟ پس از چند ساعت استالین پیپش را در کشوی میزش پیدا کرد و از رییس کا.گ.ب خواست که هیات گرجی را آزاد کند. اما رییس کا.گ.ب گفت: متاسفم رفیق، تقریبا نصف هیات اقرار کرده اند که پیپ را برداشته اند و تعدادی هم موقع بازجویی مرده ا
رئیس مجلس شورای اسلامی به تشریح جلسه غیرعلنی صبح امروز پرداخت.
به گزارش خبرنگار  مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در آغاز جلسه علنی صبح امروز و در تشریح علت تشکیل جلسه غیرعلنی صبح اظهار کرد: جلسه غیرعلنی امروز درباره مباحث این روز‌ها و یارانه‌ها بود که شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی گزارشی از آن را ارائه داد و نمایندگان هم نظرات خود را مطرح کردند.
او افزود: دولت منابعی که به عنوان مابه التفاوت
گاهی هم دلت میخواد غصّه از پا درت بیاره. ینی نمیدونم، یهو سبک شی، کم شه، فشارش از رو دوشت برداشته شه.
یهو که درست نمیشه چیزی اصولا! پس فقط رهاییِ یهویی تو از پا درومدنه.
- البته که میدونم! اینم میگذره و حل میشه توم و جون سالم ازش به در می‌برم..
رانت اطلاعاتی یعنی چه؟
یادتان می آید چند سال پیش ناگهان قیمت دلار سه برابر شد؟ خوب، در آن زمان مقالات و نوشتارهای زیادی بیرون آمد که هر یک در مورد دلیل ها، تبعات، و دیگر مسائل مربوط به این اتفاق صحبت می کرد. اتفاق کوچکی هم نبود. چطور می شود که یک شبه، ارزش پول یک کشور یک سوم شود؟ 
در علم اقتصاد رانت درآمدی است که بی‌تلاش به دست می‌آید. رانت خوارها با استفاده از نفوذ سیاسی و اقتصادی شان یا از طریق آشنایانی که صاحب این نفوذ هستند به صورت غیرقا
دلایل مختلفی موجب نیاز به جراحی مجدد یا جراحی ریویژن لگن می شود از جمله:
پروتز مصنوعی لگن ممکن است فرسوده یا شکسته شود که طی زمان می تواند باعث آسیب به استخوان اطراف نیز شود.پروتز ممکن است شل شود که با گذشت زمان موجب ایجاد درد می شود.گاهی ممکن است دررفتگی پروتز اتفاق بیفتد به صورتی که توپ سر فمور از سوکت لگن جدا می شود.در موارد نادری پروتز عفونی می شود و بافت های اطراف مفصل را درگیر می کند.همگی موارد نامبرده می توانند عملکرد طبیعی مفصل لگن را ت
 در روش تکنیک خطی لبهای داخلی لابیاپلاستی توسط یه گیره یا پنس مخصوص نگه داشته شده و بوسیله یک برش طولی قسمتهای اضافی لابیا برداشته شده و لبه های آن بخیه زده میشوند . این نوع جراحی حدود یک ساعت زمان نیاز دارد
این تکنیک اغلب زمانی استفاده میشود که لابیاها بزرگ تر از حد نرمال باشند .
تکنیک تریم ظاهر طبیعی لابیا را تغییر می دهد این روش احتمال بروز اختلالات ارگاسم را افزایش می دهد و موجب از بین رفتن رنگدانه پوست و یا مخاط اطراف این ناحیه و لبه طبی
محمد متولی، از واردکنندگان کاغذ، از برداشته شدن سقف واردات کاغذ از سوی وزرات صمت خبر داد و گفت: محدودیت در شرایط فعلی به نفع کاغذ نیست.در شرایط فعلی که بسیاری از چاپخانه دارن دوران رکودی را در زمینه چاپ سررسید ،کتب،نشر تجربه میکنند و باعث تغییر قیمت سررسید و... این محصولات شده اند.
حسین متولی، مدیر انتشارات هوپا و از واردکنندگان کاغذ، در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم‌، از برداشتن سقف واردات کاغذ که در یک ماه گذشته موجب مشکلاتی ب
اگه علم جام شرابی باشه ، برای من انگار کن تازه جام را برداشته و سمت دهان ببری! میبینی که وسوسه برانگیز است اما هنوز مزه مزه اش نکردی...
تو یک وبلاگی خونده بودم برای لذت بردن از هرچیز باید "مست" اون چیز شد...مست یار ، مست پول ، مست کار...و مست علم!
ای مسیر زیبام! به قول همون بلاگر : "بگذار مستت باشم"
✅پسری که پدرش را از عذاب قبر نجات داد
رسول خدا(ص) فرمودند: حضرت عیسی(ع) از کنار قبری عبور کردند ،دیدند که صاحب آن قبر را عذاب میکنند.سپس در سال آینده از کنار قبر عبور نمودند.
دیدند که صاحب آن قبر را عذاب نمیکنند.
گفتند : بار پروردگارا ! من سال قبل که از اینجا عبور می کردم دیدم صاحبش معذّب است، ولی الان دیدم عذاب از او برداشته شده است.خداوند فرمود: ای روح الله ! از این مرد یک فرزندی به بلوغ رسیده ، آن فرزند نیکوکردار و صالح است ،که راهی را برای مردم
من:یکی از اینترنای سال پایینی دیشب کشیک بود و برداشته بود بچه ی شیرخوارش رو همراهش آورده بود پاویون،تا صبح ونگ زد نذاشت بخوابیم!میکول:خاک تو کلّه ات گلی!!!
من:خاک تو کلّه ی پوک خودت،چرا فحش میدی?
میکول:من جای تو بودم میرفتم زیر خاک از خجالت که سال پایینیم بچه داره و من دوست پسر هم ندارم!!!
من:******:|
بسم الله الرحمن الرحیممورچه اى در ایام قحطى دست به دعا برداشته بودحضرت سلیمان (على نبینا و آله و علیه السلام) که با یارانش براى دعاى باران به صحرا مىرفتند صدایش را شنیدبه یارانش گفت برگردید که به دعاى غیر شما خدا به شما رحم کرد...
آموزش دوخت کیف نوزاد
وسایلی که برای دوخت این کیف نیاز دارید
پارچه‌ی اصلی 1 در 3 متر
1 متر پارچه برای آستر
1 در 3 متر لایی‌چسب
نخ

برش پارچه
برای شروع همه‌ی برش‌های زیر را انجام دهید.
اندازه‌ی این کیف تقریباً 25 ( طول ) در 20 ( ارتفاع ) در 12 ( عرض ) می‌شود.

تکه‌های لازم از پارچه‌ی اصلی
دو تکه 20 در 27 سانتی‌متری ( جلو و عقب کیف )
دو تکه 20 در 15 سانتی‌متری ( دو سمت کیف )
یک تکه 15 در 27 سانتی‌متری ( ته کیف )
دو تکه 12 در 27 سانتی‌متری ( درب کیف )
دو تکه 10 در 50 سانت

امام باقر (ع) از حضرت امیرالمؤمنین (ع) نقل فرمود:
«دو چیز در زمین مایه امان از عذاب خدا بود؛ یکی از آن دو برداشته شد. پس دیگری را دریابید و بدان چنگ بزنید؛ اما امانی که برداشته شد رسول خدا بود و امان باقی‌مانده استغفار کردن است، که خدای بزرگ به رسول خدا (ص) فرمود: ”خدا آنان را عذاب نمی‌کند، در حالی که تو در میان آنان هستی و عذاب‌شان نمی‌کند تا آن هنگام که استغفار می‌کنند. [انفال: 33]“» (نهج‌البلاغه: حکمت 88)
یادداشت‌ها:
ـ نهج‌البلاغه. ترجمه مح

امام صادق (ع) فرمود: «تا وقتی که خاک های قبر بر اثر پاشیدن آب نم داشته باشد، عذاب از میّت برداشته می شود.»
علت آب ریختن روی قبور اموات چیست
یکی از مستحبات پس از دفن میت، آب ریختن روی قبر است؛ بدین ترتیب که رو به روی قبله بایستیم و از طرف سر میت دور تا دور قبر را آب پاشی نمائیم و بقیه آب را وسط قبر بریزیم.
از حضرت ابو عبد اللَّه علیه السّلام پرسیدند:سرّ پاشیدن آب روی قبر چیست؟
 آب ریختن روی قبر
حضرت فرمودند:تا مادامی که خاک قبر تازه و مرطوب است ع
راز جاودانگی دو کلمه است:
تلاش
امید.
زندگی با این دو کلمه «معنا» پیدا می کند...
عشق و حیات با این دو کلمه تبلور می یابد:
گذشت و ایثار و شهادت، مقدسات، دین و دنیا و آخرت، همه و همه در همین دو کلمه خلاصه می شود...
خداوند متعال منشأ و سرچشمه امید است و قدرت و توانایی تلاش کردن را به انسان داده است.
«انسان» این معجزه خلقت، می تواند با «امید» بر «همه» مشکلات فائق آید. و این مستلزم «تلاش» است.
پی نوشت:
بر کرونا غلبه می کنیم.
دولت بی تدبیر بالاخره به پایان خ
به چند روش می توان نماز آیات را به‌جا آورد:
روش اوّل: بعد از نیت و تکبیرة‌الاحرام، حمد و سوره خوانده شود و به رکوع برود، سپس سر از رکوع برداشته و دوباره حمد و سوره را بخواند و به رکوع رود، و باز سر از رکوع بردارد، و حمد و سوره بخواند و به رکوع رود، و سپس سر از رکوع بردارد، و همین‌طور ادامه دهد، تا یک رکعت پنج رکوعی که قبل از هر رکوعی حمد و سوره خوانده است انجام دهد، سپس به سجده رفته و دو سجده نماید، و بعد برای رکعت دوم قیام کند، و مانند رکعت اول

منتظر یعنی :
بدونه کسی که در حال استغفاره از عذاب الهی بدوره

امام باقر(ع) از حضرت روایت کرده که فرمود: دو امان از عذاب خدا در زمین بود، یکی از آنها برداشته شد، پس دیگری را که باقی مانده بگیرید و به آن چنگ بزنید. اما امانی که برداشته شد رسول خداست. و امّا امانی که باقیست، استغفار است.خداوند بزرگ فرمود: « خداوند آنان را عذاب نمی کند در حالی که تو در میان آنانی، و عذابشان نمی نماید در حالی که به استغفار مشغولند.»
[نهج البلاغه؛ ترجمه استاد انصاریا
بخش عمده ی جراحی و اطفال رو تمام کردم و انگار کن یک وزنه ی هزار کیلویی از روی شونه هام برداشته شده باشه...حس عجیب و ترسناکیه...دورهای قبل اگر به مطلب فرّاری میرسیدم میگفتم نگران نباش،دور بعد مرورش میکنی اما این بار دیگه مروری در کار نیست و هر درسی که خونده بشه برای آخرین باره...آخرین بار...
بسم الله الرحمن الرحیم
با توسل بر آستان مقدس اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام، سعی بر آن داریم تا حتی قدمی کوچک در راستای تبلیغ معارف ناب اسلامی برداشته باشیم. ان شاء الله مورد خشنودی و رضایت حضرت حجت عجل الله تعالی فرجه الشریف قرار بگیرد.

طلبه حقیر، سید علی محمدی موسوی
بسم الله الرحمن الرحیم
با توسل بر آستان مقدس اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام، سعی بر آن داریم تا حتی قدمی کوچک در راستای تبلیغ معارف ناب اسلامی برداشته باشیم. ان شاء الله مورد خشنودی و رضایت حضرت حجت عجل الله تعالی فرجه الشریف قرار بگیرد.

طلبه حقیر، سید علی محمدی موسوی
بسم الله...
✔ سکانس اول:
بهت که گفتم: امروز دومین روز از همان ماه دوست داشتنی ام بود. کلافه باشی، دلتنگ باشی، دلگیر باشی، شنبه باشد و خسته باشی،‌‌ معلم هم باشی، سخخخخخت است. حتی لحظه ای نگاه معصومشان از تو برداشته نمی شود.
ادامه مطلب
بسم الله...
✔ سکانس اول:
بهت که گفتم: امروز دومین روز از همان ماه دوست داشتنی ام بود. کلافه باشی، دلتنگ باشی، دلگیر باشی، شنبه باشد و خسته باشی،‌‌ معلم هم باشی، سخخخخخت است. حتی لحظه ای نگاه معصومشان از تو برداشته نمی شود.
ادامه مطلب
چهارشنبه سوری‌تون مبارک فقط مراقب باشید کوفت خودتون و بقیه نکنید...
من که تو برنامه دارم فقط و فقط فیلم ببینم و پیتزای پپرونی با نون سبوس دار بخورم (یک عدد نان سبوس دار سه نان برداشته دو ورقه پپرونی قرار داده یک یا دو زیتون برداشته خرد کرده بر روی پپرونی ریخته پنیر پیتزا را برداشته رنده کرده بر روی پپرونی ریخته دقت نموده گوشه‌های پپرونی رو هم بگیره که جمع نشه سپس ۵ دقیقه در فر یا ۴ دقیقه در ماکرویو گذاشته و پس از تغییر رنگ پنیر پیتزا با نون حا
تا 1400 باید تحمل کنیم
محرومیت الکی بازیکنانمون رو
بازیکن فراری دادن هاشون رو
بازیکن نگرفتن هاشون رو
توبیخ هاشون رو
ضعیف کردنمون رو
محروم نکردن بازیکن های رقیب رو

واقعا خودتون خجالت نمیکشید لیگ و به کثافت کشیدید؟ برید زودتر راحت شیم از دستتون
الهی لم یکن لی حول فانتقل به عن معصیتک الا فی وقت ایقظتنی لمحبتک

مگرنه اینست که اولین گام یقظه و بیداریست!
و مگر نه اینست که عبد چون یک گام به پیش نهد، رب ده قدم بسوی او پیش خواهد آمد!؟
من معترفم که حتی توان گام اول را هم ندارم و زمانی سیر و یلوکم آغاز خواهد شد که  اولین گام را هم تو برداشته باشی.  چرا که: 
گر نباشد کششی از سوی معشوق      کوشش عاشق بیچاره به جایی نرسد
دو سه روز پیش همسرم گفت ظاهرا ممنوعیت فروش ماسک و دستکش توسط داروخانه ها،برداشته شده و قراره همه داروخانه ها ماسک و دستکش به مردم بفروشن.
به همین خاطر امروز به چند تا داروخونه سر زدیم به امید یافتن دستکش لاتکس و ماسک  n95،همه شون هم بلا استثنا گفتن هیچی نداریم.از همه شونم پرسیدم که پس چی میگن به داروخونه ها ماسک و دستکش دادیم و ممنوعیت فروشش برداشته شده؟گفتن اصلا همچین چیزی نیست،یکیشون هم گفت خانم به خدا نامه داریم که هیچ داروخونه ای حق نداره
اﺮ ﻫﻨﺎﻣ ﻪ ﻏﺒﺖ ﻣﻨﻢﺑﺎﻧﻬﺎ ﺑﻪ ﻃﻮﺭ ﺧﻮﺩﺎﺭ ﺍﻣﻮﺍﻝ ﻣﺎ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺣﺴﺎﺑﻤﺎﻥ ﺑرداشته ﻭ ﺑﻪ ﺣﺴﺎﺏ ﺴ ﻪ ﺍﻭ ﺭﺍ ﻏﺒﺖ ﻣﻨﻢ، ﻭﺍﺭﺰ ﻨﻨﺪﺑﺪﻭﻥ ﺷ ﺑﺨﺎﻃﺮ ﺣﻔﻆ ﺍﻣﻮﺍﻟﻤﺎﻥ ﺳﺎﺖ ﻣﺷﻮﻢ.
ﺁﺎ ﺍﻦ ﺍﻣﻮﺍﻝ ﻓﺎﻧ ﺩﺭ ﺩﻧﺎ ﻓﺎﻧ ﺍﺯ ﺍﻋﻤﺎﻝ ﺑﺎﻗ ﻣﺎ ﺩﺭ ﺳﺮﺍ ﺑﺎﻗ ﺑﺎ ﺍﺭﺯﺵﺗﺮ ﻭ ﻋﺰﺰﺗﺮﻧﺪ؟
نگذارید گوشهایتان گواه چیزی باشد که چشمهایتان ندیده،نگذارید زبانتان چیزی را بگوید که قلبتان باور نکرده.
  شاید برای شما هم پیش آمده باشد که افرادی را ببنید که همیشه کارهایشان را تنها انجام می دهند و حتی وقتی در جمع هستند و یا دارند گروهی کار می کنند نیز قسمتی از کار را برداشته و باز هم تنها کار می کنند در این پست به این نحوه تفکر درباره اینچنین افراد می پردازم.
ادامه مطلب
این سایت فعالیت خود را رسما از امروز آغاز کرده و امیدواریم با تاسیس این سایت گامی برای گسترش فنون فناوری برداشته باشیم.
مدیران سایت

محسن عسگرپور                                                                                                                                               محمدحسین معینی
***مارا دنبال کنید***
این سایت فعالیت خود را رسما از امروز آغاز کرده و امیدواریم با تاسیس این سایت گامی برای گسترش فنون فناوری برداشته باشیم.
مدیران سایت:

محسن عسگرپور                                                                                                                              محمدحسین معینی
***مارا دنبال کنید***
یکی از ساده ترین و لذت بخش ترین انواع ورزشها پیاده روی و دویدن است که تاثیر به سزایی در حفظ سلامت و ایمنی بدن دارد. برای تبدیل پیاده روی و دویدنهای روزمره به فعالیت ورزشی حساب شده و برنامه ریزی شده، به وسیله قدم شمار یا گام شمار (Step Counter) به سادگی میتوان مقدار انرژی مصرف شده و مسافت طی شده در طول روز و یا زمان ورزش را مشاهده کرد. فقط کافی است اطلاعات شخصی لازم را وارد نموده و شروع نمایید. قدم شمارها میتوانند جهت رسیدن به هدفهای ورزشی، وزن ایده
زامارین بخشی در ویژوال استدیو است که با سی شارپ کدنویسی می شود
تفاوت این بخش با سایر بخش ها در خروجی ان است که شما تنها با یک بار کد نویسی می توانید برای android , IOS , Windows خروجی بگیرید و نیازی به کد نویسی مجدد نباشد :

این لینک از سایت کتاب سبز برداشته شده

دانلود کتاب
آخرش منو می کشه این تعبیرهای سنگین این عاشق 6ساله
- بذار این گوشه یه خورشید بذارم
+براچی خورشید؟
- آخه باباجونم خورشید زندگی منه
و من دربهت نگاهش میکنم...
جزوه رو برداشته پر از قلب و ستاره کرده.
در جواب نگاه سئوالیمون میگه:
مامان جونم ستاره عشق منه!
من و همسر تو هپروتیم امروز:)))
چند نفر از دوستان خود را دور یک میز بنشانید و چهار سکه هم شکل را در چهار گوشه یک کلاه قرار دهید. سپس به یکی از حضار بگویید
که در غیاب شما یکی از سکه ها را برداشته و تاریخ آن را به خاطر بسپارد. سپس به دست سایر دوستان بدهدتا آنها نیز تاریخ سکه
تماشا کنند و در کلاه بگذارند. پس از چند لحظه سکه مورد نظر را حدس بزنید.
راز:با پشت دست سکه ها را لمس کرده و هرکدام را که گرمتر بود به عنوان سکه انتخابی معرفی کنید.
امام هادی علیه السلام:هر زمان که پرچم(هدایت)شما از میانتان برداشته شد(امام در دسترس شما نبوده و  در دوران غیبت به سر بردید)از جلو پاهایتان توقع فرج داشته باشید(یعنی ظهور پیش پای شما و بسیار به شما نزدیک است)
((برگرفته از کتاب : غیبت نعمانی حدیث211))
رانت اطلاعاتی یعنی چه؟
یادتان می آید چند سال پیش ناگهان قیمت دلار سه برابر شد؟ خوب، در آن زمان مقالات و نوشتارهای زیادی بیرون آمد که هر یک در مورد دلیل ها، تبعات، و دیگر مسائل مربوط به این اتفاق صحبت می کرد. اتفاق کوچکی هم نبود. چطور می شود که یک شبه، ارزش پول یک کشور یک سوم شود؟ 
در علم اقتصاد رانت درآمدی است که بی‌تلاش به دست می‌آید. رانت خوارها با استفاده از نفوذ سیاسی و اقتصادی شان یا از طریق آشنایانی که صاحب این نفوذ هستند به صورت غیرقا
هم اکنون یکی از بامزه ترین دعواهای دنیا تو خونه ما در حال اجرا هست
کوثر و علی باهم دعواشون شده که کی گربه باشه. هر دوشون میخوان گربه باشن و اون یکی صاحبش باشه یعنی بازیاشون منو کشته
اخر به این نتیجه رسیدن هر دوتاشون گربه باشن و صاحب نداشته باشن. الانم صدای میو میو خونه رو برداشته
روزنامه توتو اسپورت در شماره امروز صبح تیتر یک و سرمقاله خود را به گلر تیم فوتبال پرسپولیس اختصاص داده و از پیشنهاد تیم تورینو به او پرده برداشته است.گزارش توتواسپورت، از درخشش بیرانوند در جام جهانی آغاز می شود و اوجی که این دروازه بان بلندقامت را تبدیل به یکی از ستارگان فوتبال آسیا کرد. او بعد از مهار پنالتی رونالدو و نمایش عالی در جام جهانی به پرسپولیس بازگشته واز پایه های قهرمانی دیگر پرسپولیس بوده است.فضا برای بیرانوند در پرسپولیس تنگ
ماهی جان عزیزم ، آیا خطت هنوز همون قبلیه؟ با کمال میل اطلاع میدم ....دوستانی که وبلاگ ماهی ، گاهنگار رو میخونید و جویای احوالش هستید ماهی این پیام برام گذاشته :" ادرس سابق وبم رو یکی برداشته و داره ازش سواستفاده میکنه. اگه خواننده مشترکی داریم و بهشون دسترسی داری، ممنون میشم اطلاع بدی بهشون.من فعلا هیچ وبلاگی ندارم. "
سلام 28سالمه خط اخم ارثی دارم که خیلی عمیقه گفتن بوتاکس اونو رفع نمی کنه آیا با بوتاکس برداشته می شه؟ آیا روش دیگری برای ازبین بردنش هست؟........------------------------------------پاسخ
باسلامابتدا باید بوتاکس تزریق کنید تا حرکت متوقف شود ،در صورتیکه چین باقی باشد ، باید با ژل پر شود ،ضمنا چین ارثی نداریم چینها عادتی است واگر در خانواده شباهت است به علت عادات مشابه است
برق آمد و رفت. بی خبر. یک لحظه همه جا غرق در تاریکی بود و صداها واضح تر. انگار لایه ای از زندگی از جریان می افتاد. فقط سکوت نور بود، چک چک قطره های باران در چاله های آب و صدای هوهوی باد که درها را می کوبید و می گذشت.
یک لحظه ی دیگر برق آمد. بی خبر. یکهو غرق در نور شدم، چشمانم دردناک در خود جمع شدند و لایه ی خاموش، روشن میشد.
پرده برداشته شد از کوری، رنگ سقوط کرد بر پیکره ی خرابه ها و زخم هایم، می سوختند.
نوشتم؛ من گناهکارم. می ترسیدم، برقها بروند و
گوگل در 5 سال اخیر کاملا به سوی موبایل و کاربران موبایلی روی گردانیده و در حال حاضر به گفته گوگل اکثر جستجو ها توسط موبایل انجام می شود.
این یک چالش جدید برای بازاریابان اینترنتی محسوب می شود تا بخش زیادی از توجه خود را از کاربران دسکتاپ برداشته و به کاربران موبایلی اختصاص دهند.
ادامه مطلب
همسری جلوی میوه فروشی محبوبش پارک کرده واسه خرید میوه محبوبش. به پسرا ماه کامل رو نشون میدم که عجیب به زمین نزدیکه و پشت ساختموناست. همسری رو میبینم که هنوز داره میوه انتخاب میکنه. ماه رو نگاه میکنم کلا اومده بالا و چه هایلایت سرعت گذر زمان رو به رخم میکشه
هر لحظه در حال دویدنم و انگار رسیدم به یک سوم آخر پیست دو میدانی ولی با یه حس خوب و پر انرژی
چه خاکی برداشته اینجا!
یهو یادم افتاد یه صفحه سوت و کور وبلاگی هم بین زندگی ای که به توییتر و اینستاگرام و تلگرام پیچیده دارم.
نام کاربریم و پسوردمم یاد نمیومد ،بین نُت هام پیداشون کردم و چه عجیب که یادداشت کرده بودم.
عجیب تر اینکه وقتی به اینجا نگاه میکنم دلم نمیگیره،انگاری بهم نشون میده چقد تغییر کردم و فکر میکنم از مرحله گیر کردن تو زمان عبور کردم .
سوم ابتدایی که بودم مامانم یه دوچرخه دست دوم سبز رنگ برام خرید چون قدم کوتاه بود تا پنجم ابتدایی برام بزرگ بود 
تازه ترمزاشم کارنمیکرد واسه همین همیشه پاهام زخم وزیلی بود
ولی رفیق بود برام تاچندسال وجب به وجب کوچه ها و خیابونارو باهم میرفتیم 
دوم راهنمایی که شدم اوراق شده بود فرمونش کج شده بود چرخاش تاب برداشته بودن
ولی میشد دستی بهش بکشی واستفاده کنی 
رفت ته انباری ...

ادامه مطلب
سلبریتی های عزیزاونایی که از شهادت سردار خوشحالناونایی که از سپاه بدشون میاداونایی که هر چی چاپیدن هنوز سیر نشدنلیبرال هابعضی از دولتی های بی عرضهو همه کسایی که منتظر فرصت بودنالان وقتشه. سپاه یه زخم کوچیک برداشته. وقتشه که عقده هاتون رو سرش خالی کنید و کسی که جلوی داعش از شما دفاع کرده رو الان تیکه پاره کنید. بسم الله.
هم اکنون کلیه آزمون‌های الهی در ایلام و کرمانشاه بصورت همزمان در حال برگزاری می‌باشد! 
+اول سیل شدید بود تحمل کردیم تا صبح با این همه آب و سروصدا تا صبح ..الانم دوتا زلزله نسبتا شدید ..همه خیابونا رو آب برداشته نه راه بیرون رفتن داریم یعنی نمیذارن بابلندگو اعلام میکنن نیاین بیرون یعنی الان بیرون بریم یا خونه بمونیم؟ :|
+ الان در منزل مادر شوهر بسر میبرم.
دیگران وقتی در پرتو اسلام کوششی و جنبشی در راه اقامه حق و عدل تحقق نیافتند، نه تنها آنها سراغ ما و اسلام ما نمی آیند، بلکه مردم خود ما هم سراغ جایی می روند که می تواند ادعا کند در راه اقامه عدل قدمهای تحقق یافته مؤثرِ مثمرِ ثمر برداشته است. بیخود هم رفقا نیایید دور هم بنشینید که چه کنیم که جوانانمان منحرف نشوند. جوان با همان فطرت و بینش فطری اش خواستار عدل است.
شمام فکر میکنید اسم کتاب رو از روی شعر سپهری برداشته یا فقط من اینطوریم؟

پ.ن: ممنون از تمام دوستان با کامنت های بلندبالاشان در پست قبل. هنوز هم چندتا بی جواب مانده و من نمیدونم کی برسم جواب بدم‌. ضمن اینکه اضافه کنم پست قبل غرو ناشکری نبود. یه‌جور تثبیت تفکر بود. یعنی فقط میخواستم دو تا تصوراتمو با هم مقایسه کنم و نتیجه بگیرم. نه اینکه غر بزنم و گلایه کنم :)
بچه ها هیچکس نمیفهمشه چقدر از اینجا بدم میاد.
چقدر از این شهر متنفرم.
ادم های کسخل کشورمون.
یه پست اومده گفته جراحی زیبایی نکنین نرینین به پوستتون.
بعجد دو تا اشنای دماغ عملیم 
اومدن لایکش کردن.
نمیفهمم .
بعد تو این وضع که کون خودشون رو نمیتونن بشورن زارت و زارت بچه پس میندازن.
بعد یسری پسر کیر بدست حشری همیشه ماشین باباشو برداشته تو خیابون هر دختری تنها رد میشه مث تاپاله میفته دنبالش.کیرم توتون.
دفعه بعد این حمالو ببینم کونش میذارم.
چرا به هر کسی که کمک میکنم، و قالبی که میخواد رو براش طراحی میکنم، تشکر میکنه ولی قالب رو استفاده نمیکنه؟
اگر مشکلی یا ایرادی قالب ها دارن بهم بگین، یا مشکل منم؟
تو طول این چند ماهی که قالب زدم، به غیر از دو نفر، هر کسی که قالب من رو برداشته، و داخل وبلاگش استفاده کرده، یا یک دقیقه بوده یا یک ساعت!
من که ناامید شدم رفت!
رو راست باشین و حقیقت رو بهم بگین...
اگر مشکل اسم طراح داخل قالبهاست ، همین الان بهم بگین
مجموعه وبساز با بکار گیری نیروی جوان و خلاق در ارتباط با طراحی سایت و تبلیغات اینترنتی فعالیت دارد ، این وبلاگ به جهت بالابردن آگاهی مجموعه و سایرین راه اندازی شده است و امیدوارم در این موضوع قدم درستی برداشته باشیم 
در این وبلاگ در ارتباط با مفاهیم و اصول طراحی سایت ، سئو و بهینه سازی وب سایت سخن خواهیم گفت . 
با ما همراه باشید 
سوال
سلام 28سالمه خط اخم ارثی دارم که خیلی عمیقه گفتن بوتاکس اونو رفع نمی کنه آیا با بوتاکس برداشته می شه؟ آیا روش دیگری برای ازبین بردنش هست؟........
------------------------------------
پاسخ

باسلام
ابتدا باید بوتاکس تزریق کنید تا حرکت متوقف شود ،در صورتیکه چین باقی باشد ، باید با ژل پر شود ،ضمنا چین ارثی نداریم چینها عادتی است واگر در خانواده شباهت است به علت عادات مشابه است 

http://WWW.NEGARSKIN.IRhttp://WWW.NEGARSKIN.IR
کاهش چین و چروک پوست

جراحی پوست به دلیل پیشرفت تکنولوژی و کاربرد آن در پزشکی پیشرفت های بسیاری در سال های اخیر داشته است هر چند نزدیک به 4 دهه است که لیزر استفاده می شود ولی تنها چند سال است که به طور گسترده در بازسازی و جوانتر کردن چهره به کار می رود.

عبور لیزر به طور دقیق باعث برداشته شدن لایه به لایه بافت میشود با اولین عبور لایه سطحی یا اپیدرم برداشته میشود و زمانی که به لایه عمیق پوست برسد با عبور در هر لایه رنگ پوست تغییر میکندبه دل
ترکیب عطر تلخ و گس مردانه و بوی دود سیگارش
مرا به یاد حرفهای فیلسوف مآبانه اش می اندازد.
وقتی از سقراط و افلاطون حرف می زد،
محو افکار و گفتارش می شدم.
می گفت؛ به سمت زندگی اپیکوری قدم برداشته.
می گفت؛ قهقهه ی زیاد آدم را به بلاهت می رساند.از اینکه عاشق این مرد فیلسوف مآب شده ام لذت می برم.
لذتی که دوامی نداشت.
اندوه و اضطراب آمدند و مثل گله های اسب های سیاه و وحشی
که در دشت می تازند، قلبم را زیر سم هایشان لگدکوب کردند‌.
اگر او بود به این نقطه از پا
لیپوساکشن، همچنین نوعی جراحی زیبایی است که باعث تجزیه چربی بدن می شود. لیپوساکشن در بیشتر موارد بر روی شکم، ران، باسن، گردن، چانه، بالا و پشت بازو و پشت انجام می شود. در طول لیپوساکشن، چربی از طریق یک دستگاه توخالی - یک کانول - که زیر پوست قرار می گیرد برداشته می شود. خلاء قوی و فشار بالا برای کانول استفاده می شود. در هنگام انجام لیپوساکشن در مناطق بسیار کوچک بی حسی موضعی استفاده می شود.
- لیپوساکشن یک روش برای کاهش وزن نیست. لیپوساکشن نمیتوان
تکنیک آرام سازی ذهن 
روزانه به مدت چند دقیقه تمام حرفهاى درون ذهن خود را بنویسید و آنها را بخوانید.تمام گفتگوهای ذهنی خود، تمام شکایتها، همه نگرانی ها و اضطراب ها را بنویسید و سپس بعد از چند روز آنها را بخوانید.
متوجه خواهید شد بسیاری از آنها فقط مسائل سطحی‌ان و اصلا مشکل بزرگی نیستند.
حتما امتحان کنید!با این کار کم کم دست از نشخوار ذهنی برداشته و آرامش بیشتری خواهید داشت.
از تلاش برای برگرداندن دختر دست برداشته بود.
او فقط وقتی خودش می‌خواست، بر می‌گشت؛ در رؤیاها و خواب‌ها و آشناپنداری‌های درهم‌شکسته.
مثلاً وقتی پسر به‌سمت محل کارش رانندگی می‌کرد، یکهو چشمش می‌افتاد به دختری با موهای قرمز که کنار خیابان ایستاده. برای لحظه‌ای نفس‌گیر، می‌توانست قسم بخورد که خودِ خودش است.
بعد متوجه می‌شد که موهای این دختر بیش‌تر طلایی‌ست تا قرمز... و سیگاری روشن کرده... و تازه تی‌شرت سکس‌پیستولز۱ را هم پوشیده.
النور
به گزارش سایت تفریحی چفچفک به نقل از ویجیاتو:شرکت MSI از جدیدترین نسخه پردازنده گرافیکی RX 580 Armor پرده برداشته است. تفاوت‌های این نسخه نسبت به نسل قبلی آن، در رنگ‌بندی تمام مشکی آن و اضافه شدن به مساحت هیت سینک آن است.
ادامه مطلب
روزی گاندی در حین سوار شدن به قطار یک لنگه کفشش درآمد و روی خط آهن افتاد. او به خاطر حرکت قطار نتوانست پیاده شده و آن را بردارد. در همان لحظه گاندی با خونسردی لنگه دیگر کفشش را از پای درآورد و آن را در مقابل دیدگان حیرت‌زده اطرافیان طوری به عقب پرتاب کرد که نزدیک لنگه کفش قبلی افتاد.
یکی از همسفرانش علت امر را پرسید.گاندی خندید و در جواب گفت: مرد بینوائی که لنگه کفش قبلی را پیدا کند، حالا می‌تواند لنگه دیگر آن را نیز برداشته و از آن استفاده نما
میکرودرمی پوست
با آنکه میکرودرم کردن برای بیمار کاری سبک است اما مراقبت های پس از آن نقش مهمی در اثربخشی آن دارد. از آنجاییکه با عمل میکرودرمی پوست، لایه محافظ پوست بطور موقت برداشته می شود، بنابراین، پوست در روزهای اول بسیار آسیب پذیر است. مخصوصا در برابر اشعه آفتاب. به همین دلیل است که متخصصان پوست بهترین فصل میکرودرمی پوست را پاییز و زمستان می دانند تا شدت نور خورشید کمتر باشد.

http://WWW.NEGARSKIN.IRhttp://WWW.NEGARSKIN.IR
احسان کرمی درباره فروش میز برنامه نود می گوید
بخش فرهنگی زنان ایرانی - احسان کرمی در واکنش به فروش میز برنامه «نود» در اینستاگرام نوشت: «از پشت این میز هیچوقت کلاه مردم برداشته نشد، حتی الان مرد هندوانه فروش، هندوانه هاشو به شرط چاقو میفروشه.» به‌تازگی عکسی از میز عادل فردوسی‌پور «نود» منتشر شد که صداوسیما پس از تعطیل کردن این برنامه، آن را به یک هندوانه‌فروش فروخته است . ..
منبع : پارسینه
الحمدالله رب العالمین ویزای اربعین هم برداشته شد توسط دولت محترم عراق . البته فعلا فقط مخصوص زائرین محترم ابران هست . و زائرین مهاجر افغانستانی که مقیم ابران هستند فعلا از این دسته مستثنا هستند. ان شاالله خود حضرت ارباب حسین ع کارشون رو راه بندازه . 
انشاالله تمام تصحیلات ایرانیا برای مهاجرین عزیز فراهم بشه . 
الحمدالله رب العالمین ویزای اربعین هم برداشته شد توسط دولت محترم عراق . البته فعلا فقط مخصوص زائرین محترم ابران هست . و زائرین مهاجر افغانستانی که مقیم ابران هستند فعلا از این دسته مستثنا هستند. ان شاالله خود حضرت ارباب حسین ع کارشون رو راه بندازه . 
انشاالله تمام تصحیلات ایرانیا برای مهاجرین عزیز فراهم بشه . 
با توکل بر خدا و لطف امام عصر عجطبق سنت هر ساله پیش از شروع فصل گرما ، به همت خیرین تلاش هایی در زمینه تامین وسایل سرمایشی خانواده های نیازمند برداشته می شود.
امسال نیز با شروع فصل گرماکمک های خیرین محترم را جهت رفع مشکلات سرمایشی نیازمندان جمع آوری می نماییم.
پیشاپیش حلول ماه مبارک رمضان مبارکباد
09378644872
این منم ؛ دختری که اولین ترمش رو اندیشه اسلامی برداشته ، دختری که باید صد صفحه رو بخونه و الان رو صفحه ۸۳ مونده . دختری که فردا امتحان میان ترم همین درس رو داره . دختری که تو عمرش کلاس اندیشه اسلامی شرکت نکرده . دختری که فردا "مشق زبان" :| داره و هیچی ننوشته . دختری که خوابش میاد ، دختری که گردنش از بس رو کتاب بوده درد گرفته . دختری که دوست داره فقط بخوابه خدا شاهده .. به این دختر سلام کنید ^__^

شادمانی شما غمی است که نقاب از چهره خود برداشته باشند.
و همان چاهی که از عمقش صدای خنده های شما به آسمان می رود،
اغلب با اشک های شما پر گشته است.
مگر نه اینست؟
هر چه غم بیشتر به اعماق وجود شما دست بیاندازد، می توانید شادمانی بیشتری را در وجودتان جمع کنید.
تو پست های قبل درمورد کتاب "نغمه های زندگی" براتون حرف زدم.☕────♡────
نام کتاب: نغمه های زندگی✒نام نویسنده: جبران خلیل جبران

مواد لازم برای ته چین مرغ در ماهیتابه
 سینه مرغ1 عدد
برنج آب کش (زنده برداشته شود) 2 پیمانه
تخم مرغ 2عدد
ماست 2 فنجان
آب مرغ 2فنجان
دارچین ونمک وفلفل به میزان دلخواه.
پیاز1 عدد
زعفران به میزان دلخواه
کره 50 گرم
روغن مایع1 قاشق غذاخوری

ادامه مطلب
دیروز بعد از راهپیمایی سوار تاکسی شدم چند قدم جلوتر دو تا آقای مسن و یه حاج آقا هم سوار شدن. هر وقت چشمم به این حاج آقا میخوره روسریمو جلوتر میکشم.البته همیشه موهام پوشیده هس ولی نمیدونم چرا اینجوری میشم. قبل از اومدن از خونه فراموش کرده بودم کارتم رو بردارم ‌کلی دویست تومنی توی کیف پولم بود. دویست تومنی های رو شمردم و نگه داشتم توی مشتم ولی  حاج آقای مهربون گفت کرایه همه با من.وقتی اومدم خونه مامان گفت تو که پول نداشتی چند روز پیش پولاتو من ب
پلیسه معده کم تهاجمی ترین و جدید ترین روش جراحی لاغری است که به کاهش حدود ۷۰ درصد از حجم معده می پردازد.این روش شامل قرار دادن یک شی خارجی (مانند جراحی حلقه معده) نمی باشد. همچنین برخلاف اسلیو معده ، می تواند برگشت پذیر باشد زیرا قسمتی از معده برداشته نمی شود. علاوه بر این بر خلاف بای پس معده ، روده کوچک هیچگونه تغییری نخواهد کرد.پلیسه معده نوعی جراحی لاغری محدود کننده است. در واقع این جراحی، میزان غذایی که معده می تواند به طور معمول نگه دا
نقطه‌ی خوشبختی آنجاست که با حال خراب و ابروی به هم پیچیده، توی خیابان قدم‌های تندتند برمی‌داری، چشم از تمام جهان برداشته‌ای و ناگهان مادرت از پشت صدات می‌زند. تند برمی‌گردی و می‌بینی اشاره می‌کند به زمین. یک نقطه‌ی کوچک قرمز را نشانت می‌دهد: «کفشدوزکه»
گره باز می‌کنی، لبخند روی لب می‌نشانی و خم می‌شوی روی زانوها که به نقطه‌ی قرمز کوچکی که چشم‌هایت را به روش بسته بودی سلام بدهی.

یه قاچ خربزه تو سینی بود، مال برادرم. جوجه میگه بابا خرتو از اینجا بردار، می‌خوام خر خودمو بذارم :))) قبلا هم اسم این میوه "آقا سنگینه" بود! چون اولین بار که اسمشو نمی‌دونسته برداشته دیده سنگینه :)
خونه‌ی خواهرم مورچه داره. هر خوراکی که به وروجک میدی، بعدا چند تیکه‌شو از اینور اونور خونه پیدا می‌کنی. ازش که می‌پرسی میگه اینو گذاشتم مورچه‌ها قورت بدن :))) وی حامی تماااااااام حیوانات و البته موجودات است! اسمش رو باید مهربانو میذاشتن ^_^ یه با
سرم درد می کند. شقیقه هایم زق زق می کند. گوشی را برمیدارم تا زنگ بزنم
به مامان. جواب نمی دهد. یک کاسه سوپ برای زینب می ریزم و می گذارم روی اپن تا خنک
شود. مطهره صندلی را گذاشته زیر پایش و ماژیک ها را برداشته. صدایش می کنم و می
گویم فقط توی دفترش بکشد. زینب رفته سر کابینت و ظرف لوبیا را برداشته.  ظرف را ازش می گیرم و می نشانمش روی صندلی سه
چرخه تا سوپش را بدهم. مطهره یک خط قرمز می کشد روی دیوار. زینب یک قاشق می خورد و
دوباره می رود سراغ کابینت. دوباره ز
بعضی روزا اتفاقای ناخوشایند پشت سرهم اتفاق میفتن.مثلا امروز که رفته بودیم بیرون تو فروشگاه در یخچال رو که باز کردم دستم به یه چیزی گرفت برید و یهو دیدم داره خون میاد ازش.بعد هم اومدم از کنار قفسه رد شم یکی از کنارم رد شد و دستم خورد به گوشه قفسه که لبه تیز داشت.وقتی هم می رفتیم اون طرف خیابون وسط خیابون وایساده بودیم تا رد شیم یه موتورسوار هول کرد نزدیک بود بزنه بهمون:|
همه اینا به کناررر ظهر قرمه سبزی گذاشتم وخوابیدم . با صدای زنگ در همسر از خو
خب امروز دفترچه آزمون رو برداشته بودم و داشتم غلطام رو تحلیل میکردم‌و میدونید چی فهمیدم؟
اینکه‌من رسما کوووووووووررررررررررم
یعنی اینقدر شیرین یکی از درسام رو میتونستم صد بزنم سر چندتا کور بازی اومدم رو ۷۸ ،نمی خوااام-_____-
یعنی هفت تا غلط داشتم یکی از یکی مسخره تره ساده ترین سوالارو غلط زده بودم ساده تریناشون و این کفرمو بالا میاره که من به جای اینکه نگران سوالای سخت باشم باید نگران سوالای آسون باشم وات د چی:||||
دریافت

تولید ظروف یکبارمصرف کاغذی بسیار سودآور و در حال گسترش است. تحقیقات انجام شده میگوید مواد پلاستیکی حدودا ۳۰۰ سال در طبیعت باقی می‌مانند و برخی دیگر گفته اند حدودا ۵۰۰ سال در طبیعت می‌مانند و تجزیه نمی‌شوند، اما برخی کارشناسان صنعت پلاستیک محاسبات را غیرواقعی می‌دانند و می‌گویند مدت تجزیه مواد پلاستیکی  نهایتا 100 سال است. با این حال فارغ از اینکه کدام عدد به واقعیت نزدیک ‌تر است باید بدانیم استفاده از ظروف یکبارمصرف پلاستیکی اتفاق خطر
قیمت پروتز ها در تعویض مفاصل تا حد بسیار زیادی به هم نزدیک است مثلا در حال حاضر در آبان‌ماه 1397 پروتز حدود 10 میلیون تومان است.ولی گاهی پروتز خاصی نیاز است مثلا فردی که تومور استخوانی دارد و 15 سانتی متر از استخوان باید برداشته شود نیاز به پروتز پایدار خواهد داشت بنابراین قیمت بالاتر خواهد بود.
ادامه مطلب
آیا شما هم دلتان میخواهید بروید اینستاگرام اما نمیذارند!!
آیا شما هم میخواهید اینستاگرام را بگیرید اما میگویید هزینه اینترنتش زیاد است!!
خوب نگران نباشید! زیرا پیام رسان هورسا که جایگزین بینظیر اینستاگرام است به شما امکان را میدهد تا برید پست بگذارید پیام دهید لایک کنیدو ...
پس سریع باشید چون تا سه روز دیگر این پست برداشته میشود!!
ویژگی: داشتن امکانات اینستا     داشتن امکانات تلگرام و داشتن وداشتن امکانات واتساپ
اندروید مورد نیاز: ۴.۳ به بال
 سینه مرغ1 عدد
تخم مرغ 2عدد
ماست 2 فنجان
آب مرغ 2فنجان
پیاز1 عدد
زعفران به میزان دلخواه
کره 50 گرم
روغن مایع1 قاشق غذاخوری

ادامه مطلب
صبح خواب می دیدم بیمارستانیم و شما باید دوباره عمل کنی. مثل همان روزها شاد و سرحال بودی. با هم می خندیدم. زن دایی خواست که ازمان عکس بگیرد. بغلم کردی و سرمان را به هم چسباندیم و خندیدیم.. بیدار که شدم هنوز شیرینی همان یک لحظه را با خودم داشتم. تمام روز چشم هایم پر از آب شد و خالی شد و دوباره... 
مثلا وقتی وسط کلاس قرآن، قرآن شما را برداشته بودم و خطت را روی آن دیدم که مثل همیشه حاشیه نویسی کرده بودی.. یادت می آید؟ می گفتی کتاب برای خواندن و یاد گرفتن
سیستم بدن من نسبت به همه جور آهنگی به صورت غیر ارادی واکنش شدیدی نشان می‌دهد. از همین رو نوعی اعتیاد خاص به گوش دادن موسیقی در زندگی شخصی من وجود دارد. به همین علت اغلب هم زمان با انجام هر کاری یا هدفون توی مجرای شنواییم فرو کرده‌ام یا اگر بابا خانه نباشد صدای باند‌ کوچکی که برای لپ تاپ خریده‌ام، اتاق را برداشته است. اگر مامان و صادق هم نباشند به پخش کننده‌های قوی‌تری متصل می‌شوم و برای خودم یک پارتی یک نفره ترتیب می‌دهم و پدر همسایه پایی
عمل جراحی بینی به چند روش صورت می‌پذیرد؟

برای عمل جراحی بینی دو روش کلی وجود دارد: روش بسته و روش باز. در روش بسته هیچ‌گونه برش جراحی از خارج بینی داده نمی‌شود و کلیه بر‌ش‌های جراحی از داخل بینی است، در نتیجه جای هیچ بخیه‌ای در ظاهر بینی نخواهیم داشت.
در روش باز، برش جراحی از روی پوست جلو بینی داده می‌شود. چه در روش باز و چه در روش بسته پس از انجام برش‌های جراحی پوست بینی از سطح استخوان‌ها و غضروف‌های بینی جدا می‌شود تا جراح بتواند تغیی
با وجود سابقه طولانی پرورش ماهی در استخر, سابقه تکثیر مصنوعی ماهیـان کوتاه است. اولین گام در لقاح مصنوعی به وسیله دانشمند آلمانی لدویک یا وبی (1711-1784)برداشته شد. او از ماهی ماده ونر قزل آلای آماده بصورت جداگانه تخم واسپرم به دست آورد وآن ها را با هم مخلوط کرد که این اولین لقاح مصنوعی تخم ماهی بود. در مورد ماهیـان پرورشی گرمابـی در سال 1930 مولـدین آماده از محل های تخم ریزی طبیعی صید ولقاح مصنوعی داده شدند.
ادامه مطلب
صبح خواب می دیدم بیمارستانیم و شما باید دوباره عمل کنی. مثل همان روزها شاد و سرحال بودی. با هم می خندیدیم. زن دایی خواست که ازمان عکس بگیرد. بغلم کردی و سرمان را به هم چسباندیم و باز خندیدیم.. بیدار که شدم هنوز شیرینی همان یک لحظه را با خودم داشتم. تمام روز چشم هایم پر از آب شد و خالی شد و دوباره... 
مثلا وقتی وسط کلاس قرآن، قرآن شما را برداشته بودم و خطت را روی آن دیدم که مثل همیشه حاشیه نویسی کرده بودی.. یادت می آید؟ می گفتی این کتاب برای خواندن و ی
در روابـط اجـتـمـاعی و برخورد انسان ها با یکدیگر، در هر قوم و قبیله ای، آداب و رسوم خاصّی مطرح است.
برخی برای هم دست بلند می کنند
و بعضی کلاه از سر برداشته و ابراز محبّت می کنند.
و قومی در برابر هم خم و راست می شوند.
ادامه مطلب
امیرْ جهاندار و دادگر و در پی ترقیّات دولت و ملت و آباد کننده خانه رعیت و همه هَمّش شرف ایرانیّت بود تا جایی که روزی او را خبر دادند شخصی ده دیزی پر کله را روی کله گذارده و درکوچه که راه می رود سَرین (کفل) را می چرخاند. او را خواست و فرمود: اگر دیگر چنین رفتاری کرده شکمت را پاره می کنم. مَحرمانش عرض نمودند: این پهلوانی و نیروی بدنی خود را جلوه می دهد، گناهی ندارد. فرمود: چنین نیست. سُفَرای خارجه در طهران رفتار او را نقش برداشته به اروپا می فرستند و
هنگام بازگشت به منزل متوجه شد که دزدی از منزل ایشان فرشی برداشته و در حال بردن آن است!استاد، دزد را تا سرای بوعلی بازار تهران که مشغول فروختن قالی شد، تعقیب کرد.لحظه‌ای در مقابل فرش درنگ کرده، سپس پیش رفت و با پیش‌نهاد منفعت به طرفین، قالی را خریداری کرد. البته به شرط آن که تا منزلش حمل کند.وقتی دزد به منزل استاد رسید، تازه متوجه اصل قضیه شد!!این‌جا بود که از استاد عذرخواهی کرد و ...استاد بدون آن‌که به روی خود بیاورد فرمود: «من که ندیدم تو از خ
آیا کاربرد دیگری نیز برای میکرودرم ابریژن در طب زیبایی وجود دارد؟
یکی از دلایل مهم  ایجاد لک های پوستی ناشی از افزایش سن، خشکی پوست است. در واقع خشکی، باعث التهاب و التهاب باعث لک پوستی می شود. با میکرودرم ابریژن، با توجه به اینکه لایه نفوذناپذیر آلوده روی پوست برداشته می شود، جذب کرم های مرطوب کننده به ۸۰ برابر می رسد. ماسک های آبرسان و درمانی که مناسب هر نوع پوست انتخاب می شود نیز به افزایش رطوبت لایه اپیدرم و کاهش لک ها کمک می کند.

http://WWW.N
مکانی که پیکرش در آن آرمیده است نامجهول ماند
او به فقرا حقیقت را گفته بود
از این رو بود که اغنیا اعدامش کردند
برتولت برشت
@Parsa_Night_narrator
#کانال_آوای_شبانه_پارسا
#اخبار_روز_ایران_و_جهان
-tumblrhttps://avayeshabane.tumblr.com
آخرین خبرها و اتفاقات روز در وب سایت:
websitehttp://aparssa.wordpress.com
منبع خبری کانال:
#BBC_News
مشاهده مطلب در کانال
یا خالق... 
امروز روزیه که خدا مقرر کرد من زمینی شوم، روزیست که خداوند متعال از روح خود‌ش در من دمید.... مبارک با‌شد این روز برای من... 
به قول امروزی ها  "تولد-م- مبارک»
روز تولدم پر از حس های متناقضم... خوشحالی، ناراحتی، هیجان...از این من ناراضی نیستم که اگر باشم ناشکریست ولی راضی هم نیستم... باید همچنان سعی و تلا‌ش کرد ان شاالله... 

پ. ن۱: علیرضا میگوید :" من این جشن تولد گرفتن و خوشحالی وازاین مباحث قبول ندارم، اتفاقا ادم باید ناراحت باشه، یکسال
آدمیزاد فقط می‌خواست یه روز بیشتر زندگی کنه.بعد از اون بود که اولین دروغ گفته شد. اولین کلاه برداشته شد. اولین حق خورده شد. اولین سکه تولید شد و اولین جنایت انجام شد.

+یکم گوش بدیم؟
[موسیقی بیکلام The night story teller اثر مهرزاد خواجه امیری]
ترش بلاگ برای شفافیت قیمت‌ها
یکی از معضلات اساسی مردم اختلاف قیمت شدید و مافیای قیمتی بازار با قیمت فروش باغدار لیموترش و مرکبات بوده و هست.
در ابتدای مسیر شاید با اطلاع رسانی از قیمت لیموترش از شهرستانی کوچک در کشور شروع شود.
ترش بلاگ در تلاش است تا هم پایگاه اطلاع رسانی از قیمت لیمو و گاهی مرکبات باشد  و هم تامین کننده.با در اختیار داشتن باغی کوچک در شهرستان رودان و حتی دسترسی از طریق دوستان این مهم فراهم آمده است.
باشد تا اولین قدم در جهت
 سینه مرغ1 عدد
تخم مرغ 2عدد
ماست 2 فنجان
آب مرغ 2فنجان
پیاز1 عدد
زعفران به میزان دلخواه
کره 50 گرم
روغن مایع1 قاشق غذاخوری

ادامه مطلب
 سینه مرغ1 عدد
تخم مرغ 2عدد
ماست 2 فنجان
آب مرغ 2فنجان
پیاز1 عدد
زعفران به میزان دلخواه
کره 50 گرم
روغن مایع1 قاشق غذاخوری

ادامه مطلب
مکانی که پیکرش در آن آرمیده است نامجهول ماند
او به فقرا حقیقت را گفته بود
از این رو بود که اغنیا اعدامش کردند
#برتولت_برشت
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
✦ @Parsa_Night_narrator ✦
#کانال_آوای_شبانه_پارسا
#اخبار_روز_ایران_و_جهان
-tumblrhttps://avayeshabane.tumblr.com
آخرین خبرها و اتفاقات روز در وب سایت:
websitehttp://aparssa.wordpress.com
منبع خبری کانال:
#BBC_News
[عکس 1280×1198]
مشاهده مطلب در کانال
باشگاه کوهنوردی کاراکال بادرود پس از بیش از یک دهه تلاش مستمر کوهنوردان منطقه بادرود در زمینه کوهنوردی آماتور و نیمه حرفه ای در سطح کشور با هدف ارتقای ورزش کوهنوردی به صورت استاندارد و حرفه ای |آغاز بکار نمود و با شماره ثبتی 203/14/15020 در مورخ 1397/04/20 در وزارت ورزش و جوانان ج ا ایران ثبت گردیدنام و نماد باشگاه از حیوان شکاری و درنده این منطقه که از نظر سرعت و هوش زبانزد است برداشته شده است .
در هوای تو هر چه بنویسم شعر می شود. مثلاً همین که تابستان است و صدای خنده ی بچه ها از پنجره به گوش می رسد. اتاق از بوی دمنوش پر شده. من  با پایان نامه ای که شب ها از فکرش خوابم نمی برد و بی حد از آن می ترسم، تحویل کاری که قرار را از من گرفته، دلِ تنگ، دستی که از لا به لای انگشتانش باد وزیده و موسیقی عربی که می شنوم، هوای دریا را کرده ام. آسمان مهتابی است و چند روز دیگر عید غدیر، عیدی که خیلی دوستش دارم، از راه می رسد. چراغ را خاموش کردم و آمدم برایت ب
گاهی اوقات در جراح زیبایی بینی برای رسیدن به نتایج بهتر نیاز به گرافت (پیوند) اضافه داریم- این گرافت اضافه هم می تواند غضروف باشد و از ساختار داخلی بینی حمایت کند هم می تواند پوست باشد و برای بهبود پوست بینی و بد شکلی هایی که در یک حادثه ایجاد شده است استفاده شود این کار هم در مطب بهترین جراح بینی انجام میشود.
گرافت می تواند از قسمت های مختلف بدن برداشته شود و معمولا این گرافت در حین جراحی بینی برداشته می شود، هر چند گاهی اوقات هم ممکن است قبل ا

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها