نتایج جستجو برای عبارت :

بجاش خواربار بخرید

سلام
- چرا وقتی که ما یک وسیله ی آهنی میخریم مثلا ماشین، باید حتما خون یه موجود زنده رو بخاطرش بگیریم؟ که چی؟ مثلا داریم خون میریزیم که ماشین و یا هر چیز دیگه ای بیمه بشه؟ صدقه ست؟ واقعا فکر میکنید که با ریختن خون یک موجود بی گناه و بی پناه دیگه اتفاقی برای اون وسیله نمیوفته؟ واقعا این کار خیلی بی رحمانه و احمقانه ست، خیلی راههای بهتری برای صدقه دادن وجود داره، این همه خانواده هستن که اگه شما بجای پول خرید و کشتن اون حیوون بی چاره اون پول رو بد
قفسه خواربار فروشی
خواربارفروشی :
 یک مغازه یا فروشگاه کوچک است که محصولاتی مثل کیک و شکلات، بستنی، نوشیدنی، سیگار، روزنامه و مجله، غذاهای آماده و تنقلات می‌فروشد. تنوع محصولات در این مغازه‌ها کم و محدود و قیمت متوسط به بالاست. این مغازه‌ها اغلب در کنار جاده‌های شلوغ، محله‌های شلوغ شهری، ایستگاه راه‌آهن، جایگاه‌های بنزین جای دارند. برخی از این نوع خرده‌فروشی‌ها ۲۴ ساعت شبانه‌روز باز هستند. کیفیت محصولات و خدمات متوسط است و فرایند خ
من هر وقت چیزی اذیتم کرد و تحملش واسم سخت شد و فکرش روانمو داغون کرد 
یه چیزیو جایگزینش میکنم تا بجاش به اون فک کنم 
شاید راه حل درستی نباشه یا دائمی نباشه°÷°
ولی راه حل خوبیه 
اون اشغال قبلیو راحت میتونی بندازی تو سطل اشغال بعدم بزاری دم در تا شهرداری ببردش^_^
چند سال پیش یک لپ تاپ آخرین سیستم خریده بودم. اگر اشتباه نکنم دو میلیون و پانصد هزار تومان . چند روز پیش خواستم یک تبلت بگیرم و کلی جستجو کردم. دیدم یک تبلت واقعا متوسط به همان قیمت است. 
بجاش امکاناتی را که می تونیم بخریم را می تونیم حمل کنیم ....
                  تو بجاش بخون 
                   bia2play program    
​​​​​                  
روی هر آهنگی که دوست داری بخون!  شما می توانید از میلیون ها آهنگ ایرانی که هر روز نیز به تعداد آن ها افزوده می شود، استفاده کرده و خودتان با بالاترین کیفیت ممکن بجای خواننده بخوانید! افکت ها و تنظیمات گوناگونی را بر روی صدایتان اعمال کرده و همراه با عکس و مشخصات خود با دیگران به اشتراک بگذارید. نحوه کار: کلیه آهنگ های موجود در دستگاه شما شناسایی شده و می توانی
بله! 
هر کسی یه جوری برا خودش یه قانون میذاره 
و اینگونه است که بدبختها بدبخت می مونن :/ :(
قبلا هم دیده بودم پسر آقای بازنشسته راهداری بجاش رفته بود سرکار 
بعد اومده بود ترک اعتیاد کنه!!! یعنی به همین زرشکی!! 
پولدارها هم که خودشون گفتن ژن برتر هستن 
از سیستممون متنفرم 
متنفر 
و حق میدم به کسانی که ایران رو ترک می کنن و نمی مونن
سلام، واقعیتش هر چی سعی میکنم اسم واقعیم رو مخفی کنم نمیشه، به همین خاطر از شما دوستان عزیز، اگر داخل وبلاگتون اسم واقعی من رو به کار بردید، پاک کنید و بجاش بنویسید نویسنده آشنا:)، دست شما درد نکنه، اونهایی که میدونن هم دیگه اسم واقعی من رو به کار نبرن، این دستور نبود، خواهش بود:) دست شما درد نکنه، جبران میکنم
یه روزی یکی میاد تو زندگیت بجا همه اونایی که زدن قلبتو شکستن
چیزی که تورو نکشه قوی ترت میکنه. این سگ سیاه افسردگی نتونست جونمو بگیره ولی بجاش خودم کلی قوی تر شدم. اونقدر قوی که یه روزی حتی فکرشم نمیکردم به این قدرتا برسم. این تازه یه نمونه ش بود تو زندگی. واسه من در آینده چالشای درست حسابی و بزرگتری رقم میخوره که دقیقا منو تبدیل به یه فرد فراموش نشدنی میکنه.
چیزی که من انجامش میدم قراره اتفاق محشری باشه واسه رخ دادن :)
یه روزی یکی میاد تو زندگیت بجا همه اونایی که زدن قلبتو شکستن
چیزی که تورو نکشه قوی ترت میکنه. این سگ سیاه افسردگی نتونست جونمو بگیره ولی بجاش خودم کلی قوی تر شدم. اونقدر قوی که یه روزی حتی فکرشم نمیکردم به این قدرتا برسم. این تازه یه نمونه ش بود تو زندگی. واسه من در آینده چالشای درست حسابی و بزرگتری رقم میخوره که دقیقا منو تبدیل به یه فرد فراموش نشدنی میکنه.
چیزی که من انجامش میدم قراره اتفاق محشری باشه واسه رخ دادن :)
بعضی لحظه ها در زندگی خیلی ناامیدکننده ست
اونقدر که دلت میخواد بزنی زیر هرچی مسئولیت و وظیفس
بجاش بری کوه، دشت، یه سیاره دیگه یا زیر پتو
حتی تمام دنیا رو پاز کنی و بشینی فیلم ببینی
بعضی لحظه های ناامید کننده کش میان
و من تا ۲۴ ساعت آینده محکومم به موندن در این لحظه کشدار
آخ که تنها فرار غیرممکن، فرار از زمانه
اینجور وقتا دلم میخواست این ۲۴ ساعتو موقتا میمردم
محض دلخوشیم: گاهی بی قواره نوشتن به تخلیه عاطفی می ارزه.
رسولی گفت : به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا به جز صنوف ( نانوایی ؛ میوه فروشی ؛ خواربار فروشی ؛ قصابی وداروخانه ها ) اصناف دیگر باید تا ۱۵ فروردین ماه تعطیل بوده و از فعالیت خودداری نمایند در صورت مشاهده فعالیت صنوف متخلف با آنها برخورد قانونی صورت گرفته و مغازه آنها پلمپ خواهد شد.
✅ کانال خرو آنلاین
@Kharv_Online
مشاهده مطلب در کانال
این گوشی کپی شده از گوشیه هواهوی وای 9 s است من پیشنهاد میکنم این گوشی نخرید و بجاش گوشی y9s را خریداری کنید چون قیمت ها یکی است  این گوشی مانند انر9 است ومن پیشنهاد میکنم وای 9 s را خربداری کنید من خودم وای 9 s را داشم و هنوز دارم ابن  گوشی فوق العاده عالیست و دوربین جلو و عقب بسیار قویست و اندروید ان 9.1 است و امپر اون 4000 است عرضه اون 2019 بوده است و حافضه اون 128 است و فوق العاده است
از پنجشنبه تا حالا بی حال هستم !!! فقط عرق میکنم و میلرزم !!! امروز رفتم شرکت یه ساعت بیشتر اونجا نبودم و برگشتم چرا؟ حالم خوب نبود رفتم دکتر !!! بهم گفت سرما نخوردی مشکل صفرا پیدا کردی ؟ نمیدونم شاید بخاطر عادت غذاهایی که دارم صبحونه ناهار نمیخورم !!! بجاش تلافی شو موقع شام حسابی میخورم و موقع غذا هم حسابی مایعات میخورم و یه نوشابه خور قهرا هستم !!!! نمیدونم شاید !!!
دسته خواربار: (ارسال رایگان  درب منزل و محل کار):
کالای با کیفیت  و مرغوب را به قیمت عمده فروشها بخرید وبا ارسال رایگان و پرداخت درب منزل تحویل بگیرید
☎️ لطفا هنگام خرید فقط کد محصول را تلفنی یا پیامک و تلگرام اعلام نمایید
کد ۱۱ : رب تایماز (صادراتی) 
  قیمت_بازار :     15000
#قیمت_عیارکالا : 12950 
کد 12 : رب دلند
قیمت_بازار : 18000
#قیمت_عیارکالا :13650

ادامه مطلب
تا حرف میزنی، میگن ناشکری نکن خدا قهرش میگیره
تا حرف نمیزنی، میگن چه مرگته چرا هیچی نمیگی
خسته شدم دیگه
ازین وضعیت نکبتی خسته شدم
از فشار و استرس و نگرانی خسته شدم
از غر شنیدن و بازخواست شدن خسته شدم دیگه
از فضولیای آشنا و غریب خسته شدم دیگه
از زندگی کردن اینجوری خسته شدم
از زور زدن واسه ایجاد تغییر و بجاش درجا زدن، خسته شدم
از تنهایی و بی کسی خسته شدم
از انگ چسبوندن این و اون خسته شدم
از فهمیده نشدن و درک نشدن خسته شدم
از گوشیم، از لپ تاپم، از
امروز یه توییتی از یکی از بچه‌های امیرکبیر میخوندم در مورد بلاک کردن و بلاک شدن و خوندن لست سین اِ لانگ تایم اِ گو های مجازی! نوشته بود شاید فردایی نباشه. البته به گمونم اون به شوخی نوشته بود ولی رفتم تو فکر... که اگه فردا منم نباشم چی؟ ما نباشیم چی؟ واقعا ارزش داشت اینهمه دوری از هم؟ اینهمه ندیدن؟ اینهمه سایه همدیگه رو با تیر زدن؟ چقدر محکم نشستیم سر جامون و فکر مرگ نیستیم... فکر محبتی که میتونستیم بکنیم. فکر قبول تفاوت‌هامون. قشنگی‌هامون. ام
باالاخره کولر ما امروز نصب شد همه چیش خوبه فقط موتور یونیت بیرونی خیلی سنگین بود بزور تا سر شیروونی بردیم اگه بالکن بتونید نصب کنید بهتره.. تو خریدش شک نکنید و اینم بدونید پولی که میخواین بدین اینورتر دار بخرید درسته مصرف میاد پایین ولی الان اون پولو به مرور میدید قبض برق مثلا طی ۵ سال....ولی در عوض اینورتر دار اگه مشکلی واسش پیش بیاد برد خالیش ۲ میلیونه...گازش گرونه...و مشکلات دیگه.. پس ما اینو خریدیم بجاش پولی ک‌ صرفه جویی کردیم به مرور میدیم ا
وقتی خانومم فرصت نمیکنه ناهار درست کنه ساعتای 2 ظهر که میخایم تعطیل کنیم زنگ میزنه میگه از رستوران غذا بگیری بیاری واسه ناهار . منم میگم باشه .
یکی از روزهایی که رفتم ناهار گرفتم خورشت قیمه ... وقتی میرم رستوران خانمم میگه یک پرس برنج کافیه بگیری برای هر دوتامون چون اضافه میاد و ما برنج خور نیستیم و بجاش خورشت رو بیشتر میگیرم . یک پرس برنج برای دو نفرمون کافیه .
*
*

#ایده: 2
زمینه: #اینترنت
نوع فعالیت : #رستوران_اینترنتی
حتما خیلی ها از شما اسم برند زود فود به گوشتون خورده این بنگاه اقتصادیه اینترنتی کارشو به این صورت شروع کرد که ابتدا با بهترین رستوران ها و پرمشتری ترین رستوران ها ی هر منطقه . قرارداد بست به این شرط که رستوران ها بابت غذایی که از اونها : شرکت زود فود تهیه می کنه مثلا 1 تومان تخفیف قرار بده و شرکت هم بخشی از این تخفیف و خودش بر می داره بخشی از این تخفیف و به مردم می ده البته روزهای تعطیل معمولا
این دوستمون که از سرزمین پست برگشته الان تو آزمایشگاه داره با skype با همکاران تحقیقاتی اش در سرزمین پست و کیلومترها اونطرف تر در مورد موضوع تحقیقاتشون انگلیسی صحبت میکنه!
قبلش از ما اجازه گرفت که مزاحممون نباشه..گفتم راحت باش...
بعد اونطرف یه موضوعی رو مطرح کرده و بعد کلی توضیح، این دوست ما متوجه شده! دوستمون وسط اون همه جمله انگلیسی میگه : آهااااااااان....یِس!!!!
یعنی از این ضایعتر مکالمه ندیده بودم!(من بجاش بودم یه دمت گرم هم لای جملاتم میچپوندم
اصن از امروز هیچی نفهمیدم..
تنها پوینتِ مثبتِ امروز دیدن محدثه بعد قرنها بود
جدن چقد بچه پایه ایه..
حاضرم زنش بشم
(میخاستم اینجا یه شکلکی بزارم که بفهمید ب جون خودم شوخی کردم منتها شکلکاش طوری نیس که بشه استفاده کرد مثلا شیطونش لبخند داره!آخه حالا بگیریم براش لبخندم بزاریم طرف شکلکه اصن قیافه ی شیطانی ای نداره..یاازاین شیطون مثبتا ک ته تهش میگن از کیف پول طرف کناریت پول کش برو..
انا اینه
خدایی این چیه..
یکم شیطانی تر
آدم یاد فرشته میوفته بجاش..
و
امروز برای ماشین یکی از دوستانم مشکل نشتی مایع خنک کننده از کنار لوله های جنت پیش اومد و تجربه خوبی شد که یک نکته رو اینجا هم مطرح کنمسیستم خنک کننده خودروها پس از گرم شدن موتور و باز شدن ترموستات افزایش فشار زیادی رو با ید تحمل کنن چون بالا رفتن دما و افزایش حجم مایع خنک کننده بهمراه شدت جریان گردش مایع در هنگام سرعت گرفتن موتور به تمام سیستم خصوصا لوله ها و خصوصا اتصالات و بستها فشار میاره .عموما تعمیرکارای کشور ما از بست لوله و شلنگ در سایز
24نوامبربه گزارش خبرگزاری تسنیم از تویسرکان، تویسرکان این روزها همزمان با آغاز فصل برداشت گردو به عنوان “طلای سبز” بهشت غرب ایران، میزبان دهمین همایش ملی گردو، صنایع مبل و منبت و فرش دستباف بوده و آغوش پر مهر خود را برای استقبال و میزبانی از همه مردم ایران زمین گشوده است.
در سراسر کشور، نام گردو و تویسرکان با هم پیوند خورده و کمتر کسی را می توان پیدا کرد که حداقل یک بار در عمر خود آوازه گردوی با کیفیت و مرغوب تویسرکان را نشنیده باشد.
شهرستا
دوستانی که به گروههای چت علاقه دارند و مخصوصا جنوبی های عزیز توجه داشته باشید که ما گروه واتساپ جنوبیا رو ایجاد کردیم ولی چون دیدم که امکان پاک کردن چت ها وجود نداره، گروه رو حذف کردم و بجاش یک کانال پر از گروه براتون آوردم.
شما میتونید به این کانال برید و با دوستان جنوبی خودتون چت و گپ دوستانه داشته باشید و از این چت دوستانه لذت ببرید و در کنار هم خوش باشید و ما رو هم از دعای خیرتون بی بهره نزارید.
اما گروه واتساپ جنوبی ها در تلاش هست تا بتونه
یه بادکنک رو پر از آب میکنیم و به زور می چپونیم توی یک جعبه ...
یه سگ گرگی رو قلاده می زنیم و تربیتش میکنیم تا دست بده ...
یه بچه را که داره اذیت میشه و میخواد داد بزنه که بابا منو نبوس هی سقلمه می زنیم که ای داد بده زشته بذار ببوستت خب ...
دخترمون میخواد وسط خیابون کرکره خنده سر بده . میگیم ای وای زشته مردم چی میگن ...
پسرمون میخواد بجای لباس مجلسی با تیشرت و جین بره عروسی.  میگیم وای آبروم رفت ...
کلا به همه میگیم اونی نباش که هستی چون مموش و حرف گوش کن و
از امروز می تونیم دو تا مهمون بزرگسال با بچه هاشون رو تو خونه مون داشته باشیم. یک سری ایالت ها هم کلی قوانینشون سبکتر شده چون دیگه تقریبا کیس ابتلای جدید ندارن ولی ما که مرکز کرونا بودیم هنوز کیس جدید داریم یه تعدادی و بخاطر همین تا برداشتن کامل همه محدودیت ها واسه ما خیلی مونده. 
مدرسه ها از هفته دیگه از هفته ای یک روز شروع میکنند به حضوری کردن کلاس ها و تا آخر همین ترم احتمالا کلاس ها کاملا برقرار میشه. ولی برگشتن ما به دانشگاه احتمالا بشه آ
با اصرار بابا قرار شد زودتر مراسمی داشته باشیم تا بتونیم همدیگه رو رسمی توی جامعه و بین دو خونواده معرفی کنیم
این چند وقت من ۳ بار و اون ۲ بار بدون خونواده هامون به خونه همدیگه سر زدیم...و من هربار استرس دیدار اون باخونوادمو داشتم...الف خیلی باهوشه...هربار بدون اینکه من از این ترسم حرف بزنم ...بغلم میکنه و میگه اختلاف تو همه خونواده ها هست...طلاق عاطفی تو خونواده ها قدیمی زیاد هست...بهم میگه نترس من خودم از پس خونوادت بر میام...
این روزا پر از استرسم

دانلود رایگان برنامه تو بجاش بخون اخرین نسخه
روی هر آهنگی که دوست داری بخون!
‏شما می توانید از میلیون ها آهنگ ایرانی که هر روز نیز به تعداد آن ها افزوده می شود، استفاده کرده و خودتان با بالاترین کیفیت ممکن بجای خواننده بخوانید!
‏افکت ها و تنظیمات گوناگونی را بر روی صدایتان اعمال کرده و همراه با عکس و مشخصات خود با دیگران به اشتراک بگذارید.‏نحوه کار: کلیه آهنگ های موجود در دستگاه شما شناسایی شده و می توانید هر کدام را که مایلید انتخاب کنید

دانلود رایگان برنامه تو بجاش بخون اخرین نسخه
روی هر آهنگی که دوست داری بخون!
‏شما می توانید از میلیون ها آهنگ ایرانی که هر روز نیز به تعداد آن ها افزوده می شود، استفاده کرده و خودتان با بالاترین کیفیت ممکن بجای خواننده بخوانید!
‏افکت ها و تنظیمات گوناگونی را بر روی صدایتان اعمال کرده و همراه با عکس و مشخصات خود با دیگران به اشتراک بگذارید.‏نحوه کار: کلیه آهنگ های موجود در دستگاه شما شناسایی شده و می توانید هر کدام را که مایلید انتخاب کنید
دانلود طرح توجیهی تولید روغن های گیاهی شامل آموزش های ساخت روغن گیاهی که بهترین راه برای افزودن رنگ، طعم و ویژگی‌های مفید گیاهان دارویی و بهداشتی و همچنین زیبایی و مراقبت از پوست است. به عنوان اساس زیبایی و دستورالعمل‌های مراقبت از بدن، مثل اغلب ointments و ointments دست‌ساز، افزودن گیاهان به شما این امکان را می‌دهد که روغن ماساژ را بهبود بخشید و دستور العمل‌های منحصر به فرد خود را برای ماساژ دادن، صابون، صابون و بیشتر استفاده کنید. گیاهان شما د

امروز پشت دستمو داغ میکنم که هیچ بسته پستی رو غیر پست مرکزی به هیچ جا نفرستم !!
به هیچ جایی غیر از پست !!
نمیدونستم تیپاکس های مناطق دیگه بد مسیرن ! بخدا نمیدونستم 
نمیدونستم دوستام رو اینجوری به جای اینکه خوشحال کنم ناراحت میکنم
الان بغضم بعد از یکربع ترکید ':(((
خدایا منو ببخش !!
خدایا توبه میکنم بخدا توبه میکنم !!
خدایا من نمیدونستم باعث ناراحتی دوستام میشم':(((
خدایا غلط کردم اصلا ! غلط به معنای واقعی کلمه!
خدایا منو ببخش ':(((
خدایا به خداوندیت ق
بیلی آیلیش درمورد این ترانه می گوید:ما شروع به نوشتنش کردیم چرا که من  عینا خوابی دیدیم که خودمو می کشم و برای هیچکسم مهم نیست و تمام دوستام و آدمایی به طور کلی باهاشون رو به رو می شدم  اومده بودن و توی جمع میگفتن"اوه,ما هیچوقت ازش خوشمون نمی یومد"توی خوابم طرفدارا اصلا اهمیتی ندادن و اینترنتم گند زد بهم بخاطر خودکشیم, همش چرند بود, و واقعا منو بهم ریخت
"Everything I Wanted"
هر چی که میخواستم
I had a dream
رویایی دیدم 
I got everything I wanted
همه چی همون جور که من میخو
بیلی آیلیش درمورد این ترانه می گوید:ما شروع به نوشتنش کردیم چرا که من  عینا خوابی دیدیم که خودمو می کشم و برای هیچکسم مهم نیست و تمام دوستام و آدمایی به طور کلی باهاشون رو به رو می شدم  اومده بودن و توی جمع میگفتن"اوه,ما هیچوقت ازش خوشمون نمی یومد"توی خوابم طرفدارا اصلا اهمیتی ندادن و اینترنتم گند زد بهم بخاطر خودکشیم, همش چرند بود, و واقعا منو بهم ریخت
"Everything I Wanted"
هر چی که میخواستم
I had a dream
رویایی دیدم 
I got everything I wanted
همه چی همون جور که من میخو
هوای عجیب خوبیه
ادم دوست‌داره دست‌ خودشو بگیره بره زیر این‌ نم‌نم بارون،خودشو بغل کنه،با خودش بخنده‌..شاید یه پک سیگارم بکشه مثلا :)
ولی بجاش لحافو میکشم تو سرم چون برا من ساعت ۱ شب خوابیدن دیر وقت ترین ساعت ممکنه!و فردا کلی کار هست واسه انجام دادن....و زندگی‌و تلاش هایی که باید براش بکنم...
میخواستم بگم شاید فردا و فردا ها روزای سختی باشن....ولی من به روشنی ایمان دارم!
به سپیدی پشت شب های سیاه...
به پاییز بعد از تابستون
و به بهار بعد از زمستون!
م
خلاصه ی داستان: از خانه کلاه فرنگی تا کوچه هشت پله چهار باغ فاصله بود.این کوچه درست روبروی میدان روستا و آغازش از نبش دکان خواربار فروشی مش نقی شروع میشد و تا کمرکش ادامه پیدا می کرد.اولین خانه کاه گلی با سر در فرو ریخته متعلق به او و خانواده هشت نفره اش بود.در روستا شایعه بود که مش نقی با به دنیا آمدن هر فرزندی پله ای سیمانی کار گذاشته و به این وسیله از شیب تند کوچه کم کرده و رفت و آمد ساکنان را آسان نموده.همسایگان آرزو می کردند که…
لینک دانلود
اصلا خانواده مذهبی ای نیستیم اما پدرم کلا با کلاس موسیقی مخالفه . هیچ وقت علنی نگفته اما با کارهاش میشه فهمید . از مادرم شنیدم وقتی بچه بوده به پدربزرگم میگه که میخواد کلاس "ستار" اسم بنویسه اما بجاش یک کتک حسابی میخوره . اما ناامید نمیشه و میره چند خرمن گندم برمیداره میفروشه و با پولش ی دستگاه ستار میخره . تا چندین سال قایمش میکرده . توی فامیل ما همه تو کار ساز های سنتی هستن از نوازندگی و فروش گرفته تا حتی ساختش. ای کاش میدونستم که با اینکه یک رو
- تونــی: یه روز داشتم یه فیلم ازین یارو "برد پیت" میدیدم. سـِـون!
فیلم خوبیه قبلا ندیده بودم؛ اما نصف فیلم رو که دیدم فکر کردم مزخرفه! به من چه این یارو قاتله چه خـَریه ...! اصلا دردی از زندگی من دوا میکنه؟ این شد که خاموشش کردم.
= روانشناس: خوش بحالت. بجاش چیکار کردی؟
- تونی: رفتم تو حیاط، با ذره بین مورچه آتیش زدم ...
فیلم The Sopranos
+در همه ی ما قاتلی ساکت و مرموز وجود داره . قاتلی که یا ازش خبر داریم و یا نداریم .شاید هم می دونیم هست و به اون اقرار میکنیم
حداقل دستمزد کارگر در سال 1399 شد 1835000 تومان +به هر کارگر 100 هزار تومان حق مسکن داده خواهد شد + 400 هزار تومان حق خواربار داده خواهد شد+183 هزار تومان به ازای یک فرزند داده خواهد شد+ اگر از یک سال بیشتر  در همان کارگاه باشد 175 هزار تومان اضافه خواهد شد.
پس هر کارگر که یک فرزند دارد و بیش از یکسال در همان کارگاه است رقم 2 میلیون و 690 هزار تومان حقوق خواهد گرفت.
عمده نگرانی نماینده کارگران این بود که کارگران همان 1میلیون و 835 هزار تومان حقوق خواهند داشت. و ع
دیدید که من زیاد تیتر پستام میزنم «من زنده ام هنوز و غزل فکر میکنم....»
دیشب که باز داشتم تو گروه دکلمه گشت میزدم و دکلمه میشنیدم ،یهو دکلمه ی این شعر رو خوندم که بفرستم توی گروه ،ولی خب نفرستادم ...بجاش میذارم اینجا:))

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل ر

فروشگاه اینترنتی آلیار در سال 1396 از مجموعه هلدینگ سنتال در تبریز پا به عرصه ی رقابت نهاد. این فروشگاه اینترنتی رقابتی بودن قیمتها را سرلوحه ی کار خود قرار داده و ضمانت اصل بودن کالاها، تنوع محصولات، تحویل به موقع و سریع و خدمات پس از فروش 24 ساعته را اصل اساسی کار خود نهاد. آلیار مرجع عظیمی از محصولات از جمله لباس بچه گانه، سیسمونی نوزادی ترک و ایرانی، لباسهای زنانه و مردانه، انواع زیورآلات نقره و بدل، عطر و ادوکلن، لوازم خانه و آشپزخانه،
وارد مغازه شدم و مستقیم رفتم سراغش
گفتم: من و یادتون میاد؟
یه جوری چشماش و توی چشمام ریز کرد که انگار یادش نیست
ادامه دادم: من همونی ام که دیروز اومدم دو تا کتاب بردم از نشرِ...
پرید وسط حرفم و گفت: یادمه.. خیلی خوووبم یادمه
و کلمه ی »خوبم» و یه جوری کشیده و سوزناک تلفظ کرد که من تأکیدِ روی اون کلمه... و به یاد موندن عمدیش و متوجه بشم
خودم و زدم به اون راه و گفتم: می خواستم یکی از کتاب ها رو عوض کنم.. میشه؟!
گفت: چرا؟
گفتم: ازش یکی داشتم تو یخونه.. نمی دو
نمونه داستان برای رونق تولید و اشتغال‌زایی 1
اسدالله عسگراولادى، میلیاردر ایرانی از راز های تجارتش میگوید:
من اسدالله عسگراولادى هستم و سال ۱۳۱۲ در تهران متولد شدم. خانواده‌ام متدین و در سطح پایین جامعه بودند و با قشر ثروتمندان سروکار نداشتند. شغل پدرم پیشه‌ورى بود و مغازه عطارى داشت. ما سه برادر بودیم که هر سه از سن ۱۲ ـ ۱۳ سالگى کار در بازار تهران را شروع کردیم. روزها کار و شب‌ها درس. پس از گذراندن کنکور در رشته ادبیات پذیرفته شدم اما عصر
"دوست داشتن"ها متفاوتند:
یک. یه جور "دوست داشتن" هست، خیلی دوس داری بهش بگیا، ولی  طرف جوری برخورد میکنه که حرفت میمونه بیخ گلوت... بجاش میگی : "یه لیوان آب لطفا"
دو. یه جور "دوست داشتن" هست، بگی یا نگی، نه به حال خودت فرقی داره نه طرف! چون اونقدر تنهایید که فقط همو دارید.
سه. یه جور "دوست داشتن" هست، که نیست! یعنی سالهاست منتظری که یکی پیدا شه و لایق این جمله باشه ... هنوزم منتظری.
چهار. یه جور "دوست داشتن" هست، گفتنی نیست، دست به کار میشی، گُل میخری واسش
یادش بخیر ماه رمضانهایی که جمع مون بیشتر از دو نفر بود! 
ماه رمضان دوران مجردی تو خونه پدر
ماه رمضان های خوابگاه
ماه رمضان های خونه مجردیم 
همه ش پر از خاطره س!
برعکس از ماه رمضان دوره متاهلی خاطره خاصی ندارم.. البته چرا دوره نامزدی ما مصادف شد با ماه رمضون که کلی میخندیدیم.. 
اقای همسر سه سوته افطار میکرد بدو بدو از شرقی ترین نقطه تهران خودشو میرسوند غرب تهران که بیاد دنبال من بریم دو ساعت بیرون بگردیم و بدو بدو برگردیم خونه هامون برای سحری ام
یهو دلم تنگ شد از اینکه خیلی وقته دیگه با خدا حرف نزدم. این مدت میدونی بجاش چیکار میکردم: با خودم حرف میزدم. آره اصلا مگه همه ی این حرف زدنا فرقیم ایجاد میکنه که حالا مهم باشه با کی حرف میزدم تهش مگه همیشه یه اتفاق نمیفته ما سخت کار کردیم و موفق شدیم ولی وقتی میایم عقب که ببینیم تو این دنیا کجا وایستادیم میفهمیم هنوز سر جای اولمونیم! همش یه سرگرمیه، برای اینکه اون بالا همیشه جشن ها پابرجا باشه. شاید اصن این دلتنگیه هم بیخودی باشه و کار درست همین
دلم تنگ شدم از اینکه خیلی وقته دیگه با خدا حرف نزدم. این مدت میدونی بجاش چیکار میکردم: با خودم حرف میزدم. آره اصلا مگه همه ی این حرف زدنا فرقیم ایجاد میکنه که حالا مهم باشه با کی حرف میزدم تهش مگه همیشه یه اتفاق نمیفته ما سخت کار کردیم و موفق شدیم ولی وقتی میایم عقب که ببینیم تو این دنیا کجا وایستادیم میفهمیم هنوز سر جای اولمونیم! همش یه سرگرمیه، برای اینکه اون بالا همیشه جشن ها پابرجا باشه. شاید اصن این دلتنگیه هم بیخودی باشه و کار درست همین حر
یکی بغل گوشم داره میخونه \ فکر و خیالم سرگردونه \ ... آره. فکر و خیالم سرگردونه . از سرگردونی م گفتم براش. همین چندشب پیش برگشتم بهش گفتم ببین رویاهام این نبود. خیالاتم اینا نبود. حال دلم بد بود. گریه کردم . از آرزوهام گفتم براش. گفتم کی میتونه رویاهامو برگردونه ؟ کی میتونه حال خوب م رو برگردونه ؟ بهش گفتم چند سال پیش یه بار شکستم. یه باری که دیگه هیچ وقت تکرار نشد. گذشت . گذشت تا چند سال بعدش . گفتم عیب نداره . دوباره میرم سراغش. گفتم پاشو دختر. از او
چند وقت پیش پدرشوهرم باغش رو فروخت و به ما و برادرشوهرم سی ملیون داد...
من تصمیم داشتم با پولم طلا بخرم ...اون روز طلا گرمی 470 هزار تومن بود...یکم مردد بودم طلا بخرم یا بذاریم کنار زمین بخریم ...
واسه همین پول یکی دوهفته ای بلاتکلیف مونده بود برا خودش:))
تا این که امید گفت صابخونه ی آقا رضا جوابشون کرده و اونا هم دنبال خونه بودن و الان یه خونه میخواد رهن کنه صد و سی ملیون و دقیقا سی تومن کم داره...ولی میخواد وام بگیره و جور کنه...
منم گفتم ما که سی تومن د
آه دختر ، یه مدت مینشستیم با هم از عمیق ترین دردایی که روح آدمو نابود میکرد حرف میزدیم ، حالا اون ازدواج کرده و دیگه حرفی برای زدن نداریم ! یه ساعتی که با هم بودیمو همشو با "چه خبر؟سلامتی" سر کردیم.
اون راجب قیمت ماشین ظرف شویی حرف میزد . مثه اینکه ماشین ظرف شویی‌ها چندتا کلاس دارن که کلاس آخرشون ظرفارو خشکِ خشک تحویلت میده ! چه نعمتی! منم برای اینکه بگم تو جریانم گفتم اره همه چی خیلی گرونه!فر بوش شده ۱۶ملیون ! اینم از یکی شنیده بودم !به هرحال نبا
اعتراف میکنم من از دشمنان سرسخت کتاب هری پاترو فیلمش بودم... یه جورایی طبق یه سری چیزای که بهم دیکته شده بود،(از جمله نمادهایی که تو فیلم به کار رفته و حرف هایی به این شرح که سادگی و جذابیت داستان هایی پرمعنا و مفهوم ازبین رفته بجاش جادو تخیلات الکی ذهن مردمو پرمیکنه) از نویسنده اشو کتابشو فیلمش بدم میومد....تا اینکه دیروز خیلی خیلی برحسب اتفاق سری زدم به یه سایت فروش کتاب آنلاین و بین کتابهایی که دانلود میکردم چشمم به مجموعه کتابای هری پاتر ا
الان یه چندروز میشه که معده درد گرفتم که داره منو ب*گا میده...
درد وحشتناکیه..چند شب پیش ازبس میزان دردش زیاد بود و نتونستم کنترلش کنم مجبور شدم به بیمارستان برم
تو طول این زمان وقتی این خانوم(مامان:-|)فهمید که معده درد شدم شروع کرد به غر زدن و رو اعصاب رفتن..
که آره تو از بس سالاد خوردی اینطور شدی(فقط یکبار تو طول این ماه  رمضون سالاد خوردم)حرفی نزدم و وقتی
دید سکوت کردم باز شروع کرد که آره ازبس سر این کامپیوتری و دولا میشی اینطوری شدی!!
هنگ کردمم..
حداقل دستمزد کارگران در سال 98 یک میلیون و 517 هزار تومان
نمایندگان کارگری، کارفرمایی و دولت در دویست و هشتاد و دومین جلسه شورای عالی کار، تصمیم به افزایش حداقل دستمزد 98 کارگران از یک میلیون و 114 هزار تومان سال گذشته به یک میلیون و 517 هزار تومان در سال 98 گرفتند.بر این اساس تا این لحظه حق مسکن 100 هزار تومان تعیین شد، بن خواربار با افزایش 80 هزار تومانی به 190 هزار تومان رسیده و پایه سنوات ماهیانه با افزایش 19 هزار تومانی 70 هزار تومان تعیین شد.

حداق
یکی بغل گوشم داره میخونه \ فکر و خیالم سرگردونه \ ... آره. فکر و خیالم سرگردونه . از سرگردونی م گفتم براش. همین چندشب پیش برگشتم بهش گفتم ببین رویاهام این نبود. خیالاتم اینا نبود. حال دلم بد بود. گریه کردم . از آرزوهام گفتم براش. گفتم کی میتونه رویاهامو برگردونه ؟ کی میتونه حال خوب م رو برگردونه ؟ بهش گفتم چند سال پیش یه بار شکستم. یه باری که دیگه هیچ وقت تکرار نشد. گذشت . گذشت تا چند سال بعدش . گفتم عیب نداره . دوباره میرم سراغش. گفتم پاشو دختر. از او
باور افتاب به قلم فهیمه رحیمی

خلاصه ی داستان:
: از خانه کلاه فرنگی تا کوچه هشت پله چهار باغ فاصله بود.
این کوچه درست روبروی میدان روستا و آغازش از نبش دکان خواربار فروشی مش نقی شروع میشد و تا کمرکش ادامه پیدا می کرد.
اولین خانه کاه گلی با سر در فرو ریخته متعلق به او و خانواده هشت نفره اش بود.
در روستا شایعه بود که مش نقی با به دنیا آمدن هر فرزندی پله ای سیمانی کار گذاشته و به این وسیله از شیب تند کوچه کم کرده و رفت و آمد ساکنان را آسان نموده.
همسا
میخواستم آنشرلی باشم ، همونقدر پرحرف و رویایی ، موهام قرمز نبود ، صورتمم کَک و مَک نداشت ، چشمام سبز نبود ... اما دلم همون دل بود ، همون دل توی همون خونه و همون مزرعه ، من دوستِ خیالیمو مثل آنشرلی تو جاکتابی پیدا نکرده بودم ، "کَتی ماریسِ" من تو آینه ی قدی خونمون بود ، آینه ای که یه وقتا پیرهنِ چین دارِ صورتیمو می پوشیدم و جلوش میرقصیدم ، بعضی وقتام که با ماریلایِ زندگیم دعوام میشد جلوی آینه وایمیستادم و گریه میکردم ، یه سیب برمیداشتم و گاز میزد
هر کسی تو زندگیش فراز و نشیب های زیادی داره، اونقدر زیاد که اگه کل روز رو بشینه و فکر کنه بازم وقت کم میاره. اصلا اگه کل هفته رو بشینه فک کنه یا کل سال رو بشینه فک کنه بازم وقت کم میاره! فکر کردن به آینده خوبه، ولی نه اونقدر زیاد که از زمان حالت غافل بشی. حتی از من به شما نصیحت فکر کردن به هدف ها و رویاها هم چندان کار خوبی نیست! جدی میگم. تجربه کردم که میگم. شاید تجربه من شکست بوده ولی باز چیزی ازش یاد گرفتم که در اختیار اطرافیانم بزارم. 
ادم وقتی به
رمان باور آفتابدانلود رمان باور آفتاب اثر فهیمه رحیمی با فرمت های pdf ، اندروید، آیفون و جاوا با ویرایش جدید و لینک مستقیم
از سرای کلاه فرنگی تا کوچه هشت پله چهار باغ مسافت بود ، این کوچه درست برابر میدان روستا و شروعش از نبش دکان خواربار فروشی مش نقی و تا کمرکش ادامه پیدا می کرد ، اولین خانه کاه گلی با سر در فرو ریخته وابسته به او و خانواده هشت نفره اش بود ، در روستا خبرپراکنی بود که مش نقی با به دنیا آمدن هر فرزندی پله ای سیمانی کار گذاشته و به
دانلود آهنگ لری کوروش اسدپور کوه آسماری
Download Music Bakhtiari Kourosh Asadpour Koohe Asemari
دانلود اهنگ کوه آسماری از کوروش اسدپور با متن شعر و ترانه از سایت پلی نیو موزیک
برای دانلود آهنگ به ادامه مطلب مراجعه کنید …
تکست و متن آهنگ کوروش اسدپور کوه آسماری
کاشکی چی اور بهاری پر کشم به بختیاری کاشکی مثل ابر بهاری پر بکشم به منطقه ی بختیاری
بال اسپیدم کنم پهن سر که آسماری بال سفیدم رو پهن کنم روی کوه آسماری
دلم ایخوا چی فرشته به منه اورا نشینم دلم میخواد مثل فرش
سال 2015 گری لینکر طرفدار دو آتیشه تیم لسترسیتی تو شرایطی که این تیم شانسی برای قهرمانی نداشته از سر جوونی خبط میکنه و میگه اگه لستر قهرمان لیگ بشه اولین برنامه فصل بعد برنامه Match of the Day رو با کمی بیشتر از حداقل لباس! اجرا می‌کنم، بعد هم در کمال ناباوری از شانس داشته تیمش قهرمان میشه و جهنم و ضررطور  اینجوری به عهدش وفا می‌کنه! یا همین جام جهانی که پیش پاتون تموم شد زلاتان وقتی دید تو مرحله یک‌چهارم نهایی سوئد انگلیس باید با هم بازی کنن برا بکه
سلام 
امروز علی‌اکبری نیومد سر کلاس.بجاش آرمین و مهدی که تی ای کوانتوم هستن اومدن.آرمین آدم جالبیه.به نظرم در قبال همه چیزایی که بلده هیچ حس بهتر بودن و برتری‌ای بهت نداره.کلا بعضی از فیزیکیا وقتی دارن با ترم پایین‌تر از خودشون حرف میزنن،حال میکنن سیس بگیرن که مثلا هنوز فلان چیزو نخوندی پس برو.
امروز بعد از دوسال بودن سر کلاسای دانشکده و سکوت کردن، سوال پرسیدم.نگاه‌های تقریبا متعجب بچه‌ها که برمیگشتن و منو که ته کلاس نشسته بودم نگاه میکر
سلام مهربونم 
امروز بدجوور حالم بده حال دلم گرفته از دیروزه مهربونم دیروز روز بدی رو گذروندم بحثم با جون دلی که تمام تلاششو کرد حالمو تغییر بده اما من دلگیر از صادق نبودنش و نفر دوم زندگیش بودنش بودم چیزی که با نازو نوازش درست نمیشد با عمله که درست میشه اینکه نفر اول زندگیش مادریه که منو ن بعنوان یه دختر که بعنوان عروس دوست داره اذیتم میکنه اینکه من با تمام وجودم محبتمو بهشون نشون دادم و مثل یه مادر برام عزیز بوده اما الان دیگه نه دیگه برام د
آمار برداری از مزارع
روش های به صرفه جمع آوری اطلاعات و داده، امری مهم برای پیشرفت نظام های کشاورزی در قاره آسیا است. سازمان خواربار و کشاورزی ملل متحد FAO  با در نظر گرفتن اهمیت دسترسی به اطلاعات مهم کشاورزی برای پیشرفت توسعه پایدار، از کشورهای قاره آسیا درخواست کرد تا فرآیند اصلاح و بهینه سازی روش های جمع آوری اطلاعات و داده بخش کشاورزی را سرعت بخشد.
با این روش زمینه برنامه ریزی دقیق تر و بهتر  برای بخشهای کود دهی مزارع از بوسیله و یا دامدا
راجع به اُوه کلمات زیادی توی ذهنم چرخ میزنه. اُوه پیرمرد 59 ساله ای که قصه زندگیش غمناک تر از چیزیه که شخصیت خشکش نشون میده. داستان، همراه با جزئیات و توصیفات فراوون پیش میره. و من عاشق توصیف های جزئی ام. اما از یجایی به بعد، دیگه حوصله ام برای خوندن این توصیفات یاری نمی کرد. نه اینکه بخوام از قلم بکمن ایراد بگیرم، اما در برابر کتاب های دیگه اش، ریتم مردی به نام اُوه، خیلی کند بود و باعث میشد کشش لازم رو برای پیوسته خوندنش، ازت سلب کنه. بکمن، زیر

این روزهای در آستانه ی پانزدهمین روز از نهمین ماهِ سال،فکر میکنم چقدر برخلاف گذشته از روزهای پیش رو وهم دارم،گیر کردم تو روزهای گذشته،تیکه تیکه قلبم رو بین روزهای قشنگ نوجوانی و بچگی خاک کردم و بجاش تیکه های سنگ و کلوخ تو قلبم جاساز کردم..
میبینم
میشنوم و
بی تفاوت از تک تک اتفاقهای زندگی می گذرم..
کمتر دلگیر میشویم...
صبورتر شده ام...
بیشتر میبخشم...
کمتر خرده میگیرم
درِ گنجه را باز میکنم و
شالگردنی که سال پیش بافته بودم را میارم و بازش میکنم

اخطار: اگر به درویش مسلکی اعتقاد دارید و فکر میکنید هر کس پولدار است دزد است، این مطلب را نخوانید. ممکن است به اعتقادات تان توهین شود!
هر تصویری که از ثروت داشته باشید، چه ماشینهای گرانقیمت، ویلاهای شیک در سواحل اسپانیا، بورلی هیلز، دوبی، مالزی و ترکیه، پنت هاوس نیاوران و زعفرانیه، مالکیت واحدهای تجاری و اداری در بهترین پاساژهای تهران و دبی، سفرهای رویائی به آمریکا و اروپا و خاور دور، فعالیتهای خیریه برای نیازمندان و کودکان و هرچیز دیگر
هوالرئوف الرحیم
آقا این "جیم" مارو انداخته بود به تکاپو. با اینکه می دونستم 26م روز زنه، چون گفته بود پس فردا طلاهه رو می خواد و بدو بدو اومد گرفت که ببره پرداختش کنن، معادلاتمون بهم ریخت و همینطور چشم براه بن بودیم.
حتی ظهر به رضا گفتم اول 22 بهمنه چند روز بعدش تولد حضرت زهرا. ولی بازم هر دو فکر می کردیم که باید اون روز همین شنبه ی پس فردا باشه.
هیچیییی دیگه. رضا که از سرکار اومد یه گل باقچه ی ایستگاه ولی خیلی خوشگل(رز سرخابی ریز با برگهای بنفش)و یه
توی اکثر وبسایت های اشتراک ویدیو مثل آپارات ، یه قابلیت هست که نویسنده های وبلاگ و یا وبسایت می تونن ازش استفاده کنن و هر ویدیویی رو بدون این که بخوان آپلود کنن ، در دسترس بازدیدکننده هاشون قرار بدن !
این ابزار چون قراره از پخش کننده ویدیو مخصوص همون سایت آپارات استفاده کنه ، یا بصورت آی فریم هست و یا بصورت جاوااسکریپت که امکان قراردادن موارد مذکور توی بلاگ بیان بصورت رایگان نیست .. پس باید کلیپ مورد نظر رو آپلود کرد و بعد ، از قسمت درج مدیا ،
امروز یک مرداد است :) تاریخی که در قلب من جای دارد نمیدانم برای اینکه یک روز خاص شود دقیقا چه اتفاقی باید بیفتد ....باید عاشق شد یا ....نمیدانم!
اما میدانم خاصی این روز برای من در زیباترین پارادوکس دنیا نهفته است!امروز من با یک گریه سرشار از زندگی خاص میشود:)❤همان روزی که زندگی را به بهانه ی گریه ای اغاز کردی :)گاهی وقتا خود را سرزنش میکنی و میگویی کاش پسر میشدم!اما نمیدانی که با دختر شدنت چه دنیایی را برای من بنا کردی:) 
شاعر نیستم که زیبا ترین شعر
سرکلاس نقاشی میکشم و استعداده نهفته ام شکوفا میشه
بهرحال هر کلاسی میتونه خوشگلی خاص خودشو داشته باشه،

استاد جذابه میگه:خوشبختید اگ از چیزایی ک لذت بخش نیس لذت ببرید:)
بعد من همش یاد پاییزم ک میگف از صدای جاروبرقی خوشش میاد
و فکر میکنم حتا اگ با چیزای کوچیکم لذت ببریم خوشبختیم،
مثلا اینکه هی سوال میپرسم ب جا خسته شدن میخنده که چقدر دقیق:)
یا خانومه ب جا غر زدن با مهربونی شمعا رو برام میپیچه،انگار حتا از کادو کردن شمعا هم داره لذت میبره:)یادم ن
چند سال بعد ، نوشته ای که شاید توی فیلم ها بیشتر به چشم بیاد ! همینجوری محو دیدن فیلم هستیم که یک دفعه با نوشته ای روبرو می شیم تحت عنوان چند سال بعد ... البته که معمولا بجای چند ، عدد هست مثلا " یک سال بعد " اما بهرحال برای درک بیشتر متن از واژه " چند " استفاده کردم که هرکس هر عددی رو خواست بجاش بگذاره !
بعد از نمایش چنین جمله ای در فیلم ، قطعا تغییرات مثبتی در زندگی بازیگران دیده می شه مثلا فلانی از زندان آزاد شده ، بهمانی بیماریش بهبود پیدا کرده و د
صبح سه شنبه، وقتی ،در حالی داشتم _از مغازه نوشت افزاری، مقوا بدست_ به طرف دانشگاه می اومدم که حدودا 15 دقیقه قبل از رختخواب پریده بودم بیرون و نیمی از مغزم هنوز در حالت خواب کامل قرار داشت؛ یه پسره رو دیدم که روپوش و شلوار سفید کار پوشیده بود_احتمالا قنادی_یه سنگک گنده و یه قالب پنیر محلی گنده تر رو دستش بود و خیلی تند داشت به سمت مغازشون میرفت تا با صابکارش صبحونه بزنه بر بدن..و من در اون لحظه که واقعا از حجم بدو بدو ها و استرسای اول صبحم شاکی بو

سالی که نکوست ، چهار فصلش را از چین بیاوریم 
صُفرهء زیرین تا به هفت سین دیرین را از چین بیاوریم 
زشت است اینکه گیرهء سر از چین بیاوریم
کبریت های بی خطر از چین بیاوریم
کِشت و زراعت کفر است، برنج از چین بیاوریم
خشت خشتِ هر دیوار و عمارت ، از چین بیاوریم
ماهواره حرام ، نصاب کافر و شغلش جرم است 
دیش و ال ان بی تا به رسیور را از چین بیاوریم
کل مایحتاج ، خروارها خواروبار تا میوه و تره بار  
از شیر مرغ تا زهره مار، همگی را از چین بیاوریم
از قبله نما
تعیین ضریب گیاهی و پهنه بندی نیاز آبی سیب زمینی
تعیین ضریب گیاهی و پهنه بندی نیاز آبی سیب زمینی

دسته بندی
سایر رشته ها

فرمت فایل
zip

حجم فایل
665 کیلو بایت

تعداد صفحات فایل
100

مقدمهاهمیت کشت سیب زمینیاهمیت سیب زمینی در ایران   منطقه مورد مطالعهبررسی منابعسابقه تحقیقات در زمینه تبخیر -تعرقعوامل موثر بر تبخیر و تعرقروش سازمان خواربار و کشاورزی ملل متحد ( FAO )روش پنمن فرمول پنمن اصلاح شده FAO24روش پنمن _ مانتیسروش فائو – پنمن- مانتیسلا
اگر شما هم دوست دارید وقتی روی دکمه پسندیدن یا نپسندیدن در قالب وبلاگتون کلیک می شه ، تصویری نمایش داده بشه این آموزش برای شما مفید خواهد بود . برای مثال قالب فعلی نقل بلاگ به همین صورت هست و بعد از کلیک روی یکی از گزینه های پسندیدن یا نپسندیدن تصویر یک تیکِ سبزرنگ کنار اون نمایش داده می شه که به شما نشون می ده کدوم گزینه رو انتخاب کردید .
احتمالا کدِ این ابزار در قالبِ فعلی شما موجود هست پس شما باید اون رو پاک کنید و کدی که در ادامه در اختیارتو
از هر ده دختر هفت نفرشان فاطمه اند.بر می گردد به مادرهای دهه هشتاد و اواخر هفتاد که خدا میداند به کدامین دلیل نذر کرده بودند دسته جمعی اسم بچه هایشان را بگذارند فاطمه. تقریبا نسبت به این اسم بی حس شده ام.یکی صدا می زند فاطمه. و آخرین نفری که واکنش نشان می دهد من هستم.یکجورهایی اصلا اسمی ندارم.حتی با چاپ شدن داستانم به این اسم مخالف بودم.میگفتم اینطوری  انگار داستان را ازم گرفته اند؛نوشته ام دیگر برای من نیست. 
دیشب پیامش آمد که برای همان داستا
+اونروز ک سوپ درست کرده بودم،ب امیرعلی میگفتم من نرفتم دانشگاه موندم برا تو سوپ درست کنم بخوری زود خوب شی،بعد تو نمیخوری؟؟چرا انقدر نسبت ب من بی توجهی میکنی؟
-از اخرشم دو قاشق خورد بح بح و چه چه راه انداخت ولی راضی نشدم-
بعد اونشب یه شکلات اورده میده بهم
میگه بیا اینو برا تو گرفتم،حالا هی بگو نسبت ب من بی توجهی میکنی

++از لذت بخش ترین قسمتای زندگی وقتاییه ک با ساجده میگذره
یه رفیق که عضو خانوادته جذابه واقعا
هم میتونم براش از کارای سرخودم تعری

شروع بکارگیری پایتون در برنامه‌نویسی

نصب پایتون
وارد سایت Python.org بشید و آخرین نسخه را مطابق سیستم عامل خود انتخاب و نصب کنید. (برای ویندوز نسخه 3x دارای فایل نصبی است که پس از دانلود مثل سایر برنامه‌ها قابل نصب است. در هنگام نصب گزینه add to path رو کلیک کنید)

کتابخانه‌های پایتون
پایتون یه جایی شبیه به Composer توی php و npm در Nodejs داره به نام Pypi که کتابخانه های پایتون رو اونجا ذخیره و منتشر می کنند. برای نصب کتابخانه‌های پایتون کافیه بعد از نصب پای
دایره میله اتوبوس رو چسبیده و از بالا به صفحه گوشی مثلث نگاه میکرد. مربع دقیقا جلوی من نشسته بود و نمیتونستم چهره اش رو ببینم ولی نیمرخ مثلث و صفحه گوشی دستش  توی میدان دیدم بود.
مثلث تند و تند انگشت شستش رو روی صفحه گوشی بالا پایین و چپ و راست میکرد و از یک عکس پروفایل میرفت سراغ دیگری. دایره و مربع هم خیمه زده بودن روی صفحه گوشیش.منم سرمو مثل هندوانه ی روی رحل بین دوتا دستام قرار داده بودم و تماشاشون میکردم.
ظاهرا مثلث به تازگی توی یه گروه تلگ
سلام به همگی،
من پدر بزرگم، چندین ساله که دیالیز می کنه. پدر بزرگم به من گفت برو تجربی، دکتر شو، بعد یک چیزی اختراع کن یا یک درمانی پیدا کن که دیگه بیماران دیالیزی نیاز به دیالیز نداشته باشن.
این حرف پدر بزرگم واقعا منو ناراحت کرد. به خودم اومدم، دیدم که راست میگه بابا بزرگم. بیماران دیالیزی واقعا خیلی اذیت می شن. چند سال گذشت و من رفتم رشته تجربی و تمام تمرکزمم گذاشته بودم روی کلیه ها تا بالاخره یک راهی پیدا کنم. درس زیست شده بود درس مورد علاق
یکی از بچه های سه ماه اخیرم تصادفی بود. دانشجوی پزشکی ای که تصادف کرده و صدمه زیادی خورده بود. ویلچرنشین شده و بخوام کاملا صادقانه بگم: اگه پاسخش به اپروچ درمانیش همینطوری ادامه پیدا کنه ، بچه م باید پزشکی رو کنار بذاره...
ولی... بنظرم در عین حال محمود میتونه بهترین پزشک دنیا بشه. راستش از نظر من بهترین پزشک دنیا کسیه که بیماری رو با عمق وجودش لمس کرده باشه. محمود اگه بجنگه و سرپا بشه ، یکی از دلسوزترین پزشکای این مملکت میشه.
خلاصه اکثر حواسم تو س
یکی بود یکی نبود
غیر از خدای مهربون هیچ کس نبود
روزی بود و روزگاری
در شهری بزرگ خانواده ها با هم دیگه زندگی می کردند
سالیان سال بود  که طبق رسم و رسوم ، هر خانواده یک بچه داشت.
بچه ها بزرگ می شدن و ازدواج می کردند و باز همین روش ادامه داشت. 
همه از  این زندگی راضی بودند انگار . کسی به چیز دیگاه ای فکر نمی کرد. همه جا همینجور بود. حتی اجدادشون هم همینجور زندگی می کردند. محله ها تلویزیون .... همه و همه
حتی فکر نوع دیگه ای از زندگی تو مخیله شون نمی گنجید

1. آذوقه :
ارزاق، توشه، جیره، خواربار، خوراک، قوت، غذایی که در سفر با خود بردارند. / مرحوم نجفی «آزوقه» را صحیح‌تر دانسته است؛ اما فرهنگ املایی خط فارسی فقط «آذوقه» را درست می‌داند؛ پس این کلمه را باید به شکل « آذوقه » بنویسیم.

2. القای شبهه:
القا کردن یعنی تلقین‌کردن و آموختن / شبهه: شک وگمان، شک انداختن.

3. امپراتور احساس:
امپراتور یعنی امیر، پادشاه، خدیو، شاهنشاه، مَلِک. / عنوان فرمانروایان روم قدیم، شاهنشاه مقتدری که برقلمروهای وسی
پسته بر اساس میزان باز بودن شکاف پوسته به سه دسته پسته خندان، نیمه خندان و ناخندان تقسیم می شود. پسته های خندان در تولید پسته، پسته های مطلوب در نظر گرفته می شوند ولی پسته های کم خندان و ناخندان به دلیل پایین بودن کیفیت جدا می شوند. اما قبل از اینکه به این بحث در سایت پسته دون بپردازیم بیاید با هم نگاهی به تاریخچه پسته داشته باشیم.

تاریخچه
اولین نشانه های وجود پسته در جهان، قطعه چوب نیم سوخته ای متعلق به دوران پارینه سنگی است که در حدود
کربوهیدرات‌ها
کربوهیدرات‌ های ساده و پیچیده‌، بخش مهمی از رژیم غذایی فرد را تشکیل می ‌دهند. بیشترین مقدار انرژی بدن از این منبع غذایی تامین می ‌شود. حداقل نیمی از کالری مصرفی، باید از کربوهیدرات‌های پیچیده مانند برنج تأمین گردد. قندها، نشاسته و فیبرها نیز اشکال دیگری از کربوهیدرات‌ها هستند.
کربوهیدرات‌های ساده، قندهایی مانند گلوکز، فروکتوز، لاکتوز و ساکاروز هستند و از کربوهیدرات‌های پیچیده می ‌توان به نشاسته، گلیکوژن و فیبرها

سالها پیش ( تقریبا ۱۲ سال پیش) خواهرم اینا سفری داشتند به لبنان و سوریه !
خواهرم میگفت از اونا  شنیدیم که میگفتن که ما انتخابات ریاست جمهوری مون مثل ایرانی ها نداریم ! 
انتخابات مجلس هم همین طور !!
ولی عوضش در رفاه کاملیم !! 
حکومت مون بیمه مون رو کاملا رایگان کرده و همه مردم بیمه رایگان دارند ( نه این بیمه ای که
ایرانی ها دارند از اون بیمه هایی که همه چیزش مفته )  خونه بهمون دادند و از همه مهمتر کار و شغل رو برای همه مردم قراره داده و حقوق و همه چ
چند روز نبودم؟!....خیلییی:))
یکی دو هفته که خونه رو آماده میکردیم و خرید میکردیم که مامان بابا از مکه بیان،یه هفته هم که اومده بودن و همه ش اونجا بودیم،امشبم سوغاتی ها رو گرفتیم و اومدیم خونه و تامااام:)))
الان احساس میکنم زندگی به حالت عادی برگشته و میتونم از اول یه زندگی جدید شروع کنم چون این چهل ،پنجاه روز واقعا هیچی سرجای خودش نبود:))
خب ،اولین کاری که دوست دارم انجام بدم اصلاح رژیم غذاییمه
یه مدت بود حس میکردم الکی سرم گیج میره و سرحال نیستم،
دوباره به ایام ثبت‌نام کنکور رسیدیم. ماراتن کنکور از این لحظه به صورت جدی شروع می‌شود. به قول مشاورانِ کنکور روزهای باقی مانده تا کنکور روزها جمع بندی است. یعنی هر چه تا الان کاشتی باید بعد از این آماده برداشتش باشی. حالا چرا دارم راجع به کنکور می‌نویسم؟ من پشت کنکوری نیستم. چهار پنج سال پیش از این کنکورم را دادم رفت پی کارش اما به واسطه کار در کافی‌نت این روزها با کنکوری جماعت در ارتباطیم و می‌خواهم چند خطی راجع به این موضوع بنویسم.
اول ای
سلام
پرده اول:
توی موسیقی راک،جای ترانه سرا و اینجور چیزا مینویسن لیریکس اند ووردز تقریبا یعنی متن و کلمات.جذابه نه؟!جای یه خط نوشته یا یه بیت شعر،فقط یه ترکیب کلمات بنویسی بدون فاعل،بدون مفعول و از همه مهم تر بدون فعل...
زندگی هم گاهی اوقات همینجوری میشه.بدون فعل.انگار زندگی و خودت تو قالب کلمات توصیف میشن.خسته،بی‌حوصله،خندون،دیوانه،بی‌خواب،پرخواب،یا مثلا خسته بی‌خواب خندون یا هر چی...
پرده دوم:
عصیان...کلمه ست بسیار عجیب.یه بنده خدایی م
سلام
پرده اول:
توی موسیقی راک،جای ترانه سرا و اینجور چیزا مینویسن لیریکس اند ووردز تقریبا یعنی متن و کلمات.جذابه نه؟!جای یه خط نوشته یا یه بیت شعر،فقط یه ترکیب کلمات بنویسی بدون فاعل،بدون مفعول و از همه مهم تر بدون فعل...
زندگی هم گاهی اوقات همینجوری میشه.بدون فعل.انگار زندگی و خودت تو قالب کلمات توصیف میشن.خسته،بی‌حوصله،خندون،دیوانه،بی‌خواب،پرخواب،یا مثلا خسته بی‌خواب خندون یا هر چی...
پرده دوم:
عصیان...کلمه ست بسیار عجیب.یه بنده خدایی م
و از آن کنفرانس به بعد، همگی چی در خانه ی ما شکل عوض کرده بود، گوشی ها در جاموبایلی که قبلاً جاجورابی بود، گذاشته شد، البته خلوت یا سایلنت. فردای مجمع هم، مامان رخصت خروج گردون قدیمی را از انباری صادر کرد. به محنت آسمان را از انباری آوردم طبقه ی سوم و تا شب نشده کرسی با منتقل برقی و روانداز چهل لقمه اش، پهلو مبل های زرشکی زار می زد، انگار گذشته را هُل بدهی درون آینده. بعد هم بساط تخمه و محصول روی کرسی و خواندن قوانین تازه توسط مامان: - کاربرد از
هایپرمارکت آنلاین
صبح که از خواب بیدار می شوید هنگامی که در خانه سرکار مترو و یا اتوبوس هستید یا هنگامی که با مشغله های روزمره دست و پا میزنید، ناگهان به یاد می آورید که خرید روزمره داشته اما فرصت و وقت کافی ندارید تا در هایپرمارکت یا سوپرمارکت محل دنبال اجناس مورد نیاز خود بگردید. حتی اگر خرید هایتان طوری باشد که مجبور باشید از چندین جای مختلف تهیه نمائید که دیگر بدتر. اما سوپرمارکت آنلاین آلیار در تبریز تمام مشکلات شما را حل خواهد کرد.
هما
از مهمترین نکات در بدنسازی رژیم درست است: چیزی که شما میخورید ارتباط مستقیم با حجم عضلاتی که می سازید و یا از دست می دهید دارد. در اینجا مواد غذایی را ذکر خواهیم کرد که از ضروریات یک رژیم بدنسازی مناسب هستند!
1. سفیده تخم مرغ
دلیلی وجود دارد که همه بدنسازان موفق در دنیا سفیده تخم مرغ را در رژیم های خود جا می دهند. نسبت پروتئین به چربی در سفیده تخم مرغ 60 به 1 است: سفیده تخم مرغ از خالص ترین منابع پروتئین در دنیاست.
این غذای خارق العاده عضله ساز ارزش
هایپرمارکت آنلاین در تبریز

صبح که از خواب بیدار می شوید هنگامی که در خانه سرکار مترو و یا اتوبوس هستید یا هنگامی که با مشغله های روزمره دست و پا میزنید، ناگهان به یاد می آورید که خرید روزمره داشته اما فرصت و وقت کافی ندارید تا در هایپرمارکت یا سوپرمارکت محل دنبال اجناس مورد نیاز خود بگردید. حتی اگر خرید هایتان طوری باشد که مجبور باشید از چندین جای مختلف تهیه نمائید که دیگر بدتر. اما سوپرمارکت آنلاین آلیار در تبریز تمام مشکلات شما را حل خواه
راستش من درست حسابی خاطره از روز اول دانشگاه ندارم چون قبل از شروع کلاسا ما دو روز دانشگاه رفتیم منتها در قالب دیگری 
اگر روز اول اول رو اون روز در نظر بگیریم که به عنوان دانشجوی پزشکی مهر ۹۸ وارد دانشگاه شدم (و نه به عنوان یه نخود سیاه) برنامه از ۸ صبح شروع شده بود و بنده اطلاع نداشتم =((( خیلی شانسی ساهت ۱ و نیم بعد از ظهر رفتم دانشکده که سراغ کارت دانشجوییم بگیرم (واااای هیچوقت یادم نمیره کارت دانشجوییمون رو یک ماه بعد از ثبت نام بهمون دادن) و

درمورد (حزب جمعیت اسلامی آزاد اندیشان)نوشته ای بیان گردیده که وظیفه ام پاسخ آن است.دبیرکل علی علایی
(نویسنده نامه بیان داشته در زمان مرحوم خاتمی عده زیادی ازبزرگان شهر تشکلی بنام خیراندیشان درست نمودند
اینجانب علی علائی از فعالان  قبل  از انقلاب با مرحوم خاتمی بوده ام جهت برقراری  جمهوری  اسلامی ایران و
توضیح اعلامیه های بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران تا پیروزی انقلاب و نماینده  شدن مرحوم خاتمی واینجانب
موسس خیر اندیشان بوده .  کارهای
درمورد (حزب جمعیت اسلامی آزاد اندیشان)نوشته ای بیان گردیده که وظیفه
ام پاسخ آن است.دبیرکل علی علایی
(نویسنده نامه بیان داشته در زمان مرحوم خاتمی عده زیادی ازبزرگان شهر
تشکلی بنام خیراندیشان درست نمودند
اینجانب علی علائی از فعالان 
قبل  از انقلاب با مرحوم خاتمی بوده
ام جهت برقراری  جمهوری  اسلامی ایران و
توضیح اعلامیه های بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران تا پیروزی انقلاب و
نماینده  شدن مرحوم خاتمی واینجانب
موسس خیر اندیشان بوده . 
کارهای ج
جلوی ستمگرترین استاد بخش ایستادم . اصلا احساس خوبی ندارم . این احساس بعد از اینکه نماینده گروهمون اومد بهم گفت بیشتر شد و همینطور بیشتر هم میشه چون میدونم که نمایندمون بجای اینکه منافع گروه رو داشته باشه بیشتر دنبال منافع خودشه . مطمئنم خیلی از تعریف هاشو سانسور کرد . باید منتظر عواقبش باشم . چندین بار ماجرا رو برای خودم مرور کردم . از اینجا شروع شد که طبق روال عادی تو بخش زنان سر راند بودیم و هر کسی باید شرح حال بیمارشو میخوند . فقط سه بیمار رو
امسال بخاطر کمبود عجیب وقت، خیلی دستچین تر فیلم دیدم، و چند تا فیلم خوب هم ندیدم، که امیدوارم هفته بعد از جشنواره توی اکرانهای خصوصی بتونم بلیت گیر بیارم. بنظرم جشنواره خوبی بود ، فیلمهای متوسط رو به بالای زیادی داشت.
الان که دارین این پست رو میخونین احتمالا توی راه بسمت انارک هستیم... ایشالا همه مسافرا سالم برن و برگردن :-) خداحافظ
+ طلا
من خیلی وقته که به تعریف و تمجید کسی از فیلم یا بد و بیراه گفتنش توجه نمیکنم! فیلم خودمو میبینم. هرچند گوشه چ
میگه مطلب چهارم،ولی چهارمی نیست.

این رو نخونید.نشخوار ذهنی هستش.
ض
نگرانم بشدت.درس پس فردامو اصلا انقلابی نخوندم و احتمال فراموشی بالاست.دنبال کردن اخبار برای زدودن خواب حین مطالعه و این جمله«بی خیال حالا کو تا پنج روز( n روز ) دیگه» منو واداشت نخونم و نخوندم.دوتا درسو حذف کردم و دوتا مونده.خیلی استرس مشروطی یا غیره رو ندارم.وقتی کل ترم مشغول اعصاب خوردی از کلاسای جورواجور رفتن بودم و از طرف مربوطی که بعدا ازش مبسوط سخن میگم،این نتیجه کاملا
جان دیویی، فیلسوف و مربی آمریکایی در سال 1859میلادی در آمریکاچشم به جهان گشود شغل پدرش کشاورزی بود که پس از مدتی آن را رها کرده و به خواربار فروشی روی آورد دیویی که فوق العاده کمرو و کم حرف توصیف شده است در آغاز جوانی و دوره دبیرستان وسالهای نخست دانشگاه هوشمندی و استعداد قوی از خود نشان ندادبه گونه‌ای که هنگام تحصیل در دبیرستان چنان در حد متوسط می نمود که احتمال داده نمیشد بتواند برای تحصیلات عالی رتبه وارد دانشگاه شود به هر حال به دانشگاه ر
امشب بیدار نشستم و این نقشه‌ی غیرمهندسی رو طراحی کردم. این یه خونه‌ی واقع‌بینانه است. دوست دارم خونه‌م اگه اون خونه‌ی رویایی نشد، حداقل این شکلی باشه. بعدا احتمالا خونه‌ی رویایی رو هم طراحی کنم :)

این زمین 12×18 و مساحتش 216 متره. حیاط 80 متره و کلی درخت داره. از هیچ طرفی همسایه‌ها به حیاط دید ندارن. بیست متر ازش موزائیک شده و شصت مترش چمنه. جلوی اتاق خواب بزرگ تاک انگوره که سایه‌ش بین درخت‌ها نظیر نداره. صبحانه و احیانا عصرانه و حتی شامانه تح
میگه مطلب چهارم،ولی چهارمی نیست.

این رو نخونید.نشخوار ذهنی هستش.
ض
نگرانم بشدت.درس پس فردامو اصلا انقلابی نخوندم و احتمال فراموشی بالاست.دنبال کردن اخبار برای زدودن خواب حین مطالعه و این جمله«بی خیال حالا کو تا پنج روز( n روز ) دیگه» منو واداشت نخونم و نخوندم.دوتا درسو حذف کردم و دوتا مونده.خیلی استرس مشروطی یا غیره رو ندارم.وقتی کل ترم مشغول اعصاب خوردی از کلاسای جورواجور رفتن بودم و از طرف مربوطی که بعدا ازش مبسوط سخن میگم،این نتیجه کاملا
هجوم ملخ ها و تاثیر آن بر محصولات و بسته بندی
از لحاظ دسته بندی حشرات به سه گروه تقسیم می شوند:
گروهی که مثل زنبور عسل برای انسان مفید بوده و به انسان در واقع خدمت می کنند.
گروهی دیگر که بی دردسر هستند اما خدمت خاصی هم نمی­کنند.
گروهی که مثل ملخ و دیگر آفات کشاورزی جزء آفات و آسیب محسوب می شوند.
البته که هر سه این گروه حشرات دارای حسن و عیب های خاص خود هستند، برای مثال ملخ که به دید کلی به عنوان آفت شناخته شده است به طور عادی آفت محسوب نشده و بدون
بعضی وقتا فکر که میکنم به اشتباهایی که کردم...میخندم ! همون چیزی که کوچیک بودم بهم میگفتن...که بعدا به این کارات میخندی!ولی!نمیخوام یادم بره....نمیخوام هیچ وقتی اشتباهاتم یادم بره!
هر چیزی که سخت باشه...یه راه حلی داره...و وقتی با تلاش زیاد بهش میرسی...اونوقته که مزه اشو متوجه میشی :))من ماه های قبلیم اینجوری میگذشت که از صب تا شب داشتم دوستامو میدیدم و زندگیمو باهاشون شریک میشدم!
غذا خوردن و کلاس رفتن و درس خوندن و حتی استراحت هامو...
دیشب داشتم با آر
                                                                                                         (صفحه3)
          جلسه هیات امناء مسجد –امام جماعت – فرمانده پایگاه های مقاومت
 جناب سرهنگ سوری فرمانده سپاه پیشنهاد طرح ساخت یک منزل جهت سیل زدگان استان لرستان
ودر مورد اقدامات سپاه بیاناتی نمودند :جناب حجت الاسلام حاج آقا حسینی امام جمعه بروجرد .
چندین خانه درپل دخترآب برده بود که بروجردیهاخوب کارنمودند طرح خانه سازی کار

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها